Артроз и спорт - могут быть совместимы

Артроз та спорт - можуть бути сумісні

Артроз та спорт - можуть бути сумісні

Фізичні вправи допомагають тримати в тонусі як тіло, а й мозок людини, не даючи йому «розкиснути». У разі патології суглоба коліна, доречно застосовувати наколінники при артрозі купити Київ марки Rehband, що виключають подальше посилення симптомів. Якщо є проблеми зі здоров'ям, то деякі навантаження доречно обмежити чи виключити, проте це зовсім не означає, що на заняття потрібно накласти повне табу. Необхідно лише правильно вибрати комплекс вправ, роблячи їх з урахуванням власних відчуттів.

Як зберігати активність при гонартрозі?

Це реально — отримувати задоволення від спортивних тренувань при дистрофічній хворобі суглобів, проте робити це потрібно за винятком періоду загострення. При вираженому больовому синдромі йти в спортзал просто недоречно, адже в подібній ситуації іноді доводиться пересуватися насилу. Як тільки ви встановили діагноз, швидко візьміть все під контроль. Окрім знеболювальних засобів, фахівці рекомендують приймати речовини для підтримки структури хрящової тканини.

Корисні види спорту при артрозній патології

* Ходьба та біг. Ходити, але не бігати можна і в період загострення, темп знижується до мінімуму, використовуються опорні ціпки. Інтенсивні заняття з бігом допускаються для профілактики та лікування першої стадії захворювання;

* Велотренажер. Плавні рухи забезпечують збереження хрящової тканини, дозволяють зміцнити м'язи кінцівок та всього тіла. Якщо ви використовуєте велосипед, то уникайте тряски від поїздок нерівною дорогою. Не проґавте можливість наколінники при артрозі купити Київ у нашому магазині, спеціальні конструкції яких допоможуть уникнути перевантаження під час занять.

* Повні присідання зі спортивним снарядом заборонені, допускається лише напівприсід. Також необхідно контролювати вагу спортивного інвентарю, ретельно його підбираючи. Використовують гантелі з мінімальною вагою та легкими вправами.

Революційна теорія Віталія Гітта

Понад 20 років мануальний терапевт використовує методику мікрорухів, в основі якої лежить здатність суглоба засвоювати поживні речовини із синовіальної рідини. Саме регулювання поживних функцій допомагає зупинити процеси дегенерації, або навіть відновити їх початковий стан. Вправи по Гітту користуються величезною популярністю, оскільки доступні кожному охочому.

Регулярне дозоване спортом позитивно впливає на хворі суглоби, тому відмовлятися від фізичних навантажень не потрібно. А ось ортопедичні коліна при артрозі ціна яких, виправдовуватиме їх високу якість, сприятимуть сприятливому впливу фізкультури на пошкоджену зону колін.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.