Атлетический пояс - надежная защита от травм

Атлетичний пояс – надійний захист від травм

При занятті «чоловічими» видами змагань існує універсальна формула самозбереження — пояси для важкої атлетики перевіреної марки. Американські силачі вже давно практикують ці вироби під час тренувань пауерліфтингом та бодібілдингом. Деякі атлети нехтують їхньою функціональністю, що нерідко призводить до різних ушкоджень і надовго позбавляє активності. Однак останнім часом все більше спортсменів вирішують атлетичний пояс купити Київ Rehband, роблячи корисну інвестицію у своє здоров'я.

Загадкова «епідемія» штангістів Лондонської Олімпіади 2012

За кілька днів до старту збірна Росії представляла грізну силу, але за лічені години до початку всі дізналися про травму спини чемпіонки світу Оксани Сливенко, яку довелося екстрено замінити. Далі з'ясувалося, що проблеми зі здоров'ям змусили пропустити змагання та світових лідерів Хаджимурата Аккаєва та Дмитра Клокова, один із яких мав завоювати золоту медаль.

Епідемія травм накрила і збірну України: на процедуру зважування не з'явився претендент на медалі Артем Іванов, а два інших важкоатлети взагалі відмовилися важливою від поїздки. Ці випадки говорять про необхідність захисту у вигляді пояси для важкої атлетики гарної якості, що підтримує черевний тиск у нормі, що дає можливість працювати на позитивний результат.

Навіщо купувати поперековий бандаж?

Подібний виріб рекомендують мати всім, хто піднімає великі ваги, та має проблеми зі спиною. Пояс культуриста виступає як зовнішня підтримка, він стає фізичною опорою для корпусу атлета, в рази знижуючи ризик тяжких ушкоджень при вправах зі снарядами. Бандаж допомагає тримати усі хребці у правильному положенні, гарантуючи відсутність їхнього «балакання», саме тому в сучасному тренажерному залі має такий атрибут.

Переваги поясів Rehband для важкої атлетики

Основними перевагами подібних виробів є гарна міцність та можливість комфортного використання за рахунок зручної фіксації. Подібне екіпірування з Німеччини випускається в різних варіаціях: від шкіряних бандажів преміум-класу до м'яких виробів з еластичної тканини. У нас ви зможете купити пояс для пауерліфтингу з неопрену Київ. Його практикують на будь-яких змаганнях, оскільки він відповідає усім світовим стандартам якості.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.