НАКОЛЕННИКИ ПРИ АРТРОЗЕ КУПИТЬ КИЕВ

НАКОЛІННИКИ ПРИ АРТРОЗІ КУПИТИ КИЇВ

Регулярні заняття спортом допомагають знизити больовий синдром у колінному суглобі, а наколінники при артрозі купити Київ перевіреної марки сприяють підвищенню результативності, надаючи зігріваючий ефект. Якщо у вас будуть міцні м'язи, це допоможе зняти напругу, а гнучкі суглоби працюватимуть в унісон разом із хрящами.

Велотренажер чи звичайний велосипед?

Зазвичай при патології у вигляді артрозу коліна, протипоказані пробіжки та заняття з більшими вагами. Однак крутити педалі на велотренажері дуже корисно, оскільки посилено працюють всі зчленування колінного суглоба. Рухи проходять досить плавно, що дуже важливо для тендітних тканин хряща. Не забудьте купити наколінники при артрозі марки Rehband, які сприяють покращенню циркуляції крові, відновленню живлення всередині колінної чашки, а в результаті збільшують рухливість суглоба.

Усі на лижню

Дивно, але на лижах навантаження на коліно менш активне, ніж під час ходьби, оскільки мінімізується за допомогою ковзання. Саме тому фахівці рекомендують людям із артрозом ноги регулярно виходити взимку на лижню. Допускається подібний спорт виключно за 1 або 2 стадії захворювання. Необхідно дотримуватись оптимального темпу, уникаючи різких рухів та небезпечних спусків.

Гімнастика для хворих колін за доктором Бубновським

Сергій Бубновський є автором методики, суть якої полягає у повній відмові від медикаментів. Фізичні навантаження та правильно підібрані медичні ортопедичні наколінники Рехбанд сприяють відмінному прогріванню всіх суглобових частин коліна. При цьому відновлюється правильний кровообіг, а м'язи та сухожилля своєчасно одержують поживні речовини. Це важкий, але дуже дієвий метод лікування, що вимагає пацієнта чималих зусиль.

Силові вправи амортизатором із гуми

* лягти на живіт і притягнути нижньою кінцівкою амортизатор, поки коліно повністю не зігнеться;

* Задійте обидві ноги, роблячи гімнастику на животі. Снаряд тримайте у руці, суглоби ніг повинні згинатися/розгинатися;

* Вихідне становище стоячи. Зігніть кінцівку так, щоб торкнутися п'ятою сідниць, виконуйте по черзі для кожного коліна;

* Займіть положення сидячи боком у бік опори і прикріпіть до неї амортизатор. Спочатку тримайте ногу прямо, потім відведіть її убік, іншу кінцівку можна зігнути. При таких заняттях часто виникають болі всередині колінної чашки;

* Виконайте аналогічну вправу, максимально відводячи гомілки убік;

* Лягайте на спину і робіть жим лежачи з тягою, чергуючи ноги.

Після того, як ви освоїли силову гімнастику — необхідно продовжити займатися декомпресійною зарядкою, спрямованою на розвантаження суглобів (детальніше про цю методику йдеться в книзі Бубновського «Болять коліна Що робити»). У нашому магазині ви зможете вибрати відповідні види наколінників з Німеччини, які створюють ефект посиленої компресії.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.