Бурсит коленного сустава у волейболистов

Бурсит колінного суглоба у волейболістів

Як приємно спостерігати за грою у волейбол! Цей вид спорту заснований на стрибках та постійному бігу, тому найсильніше навантаження доводиться витримувати нижнім кінцівкам. Лікарі впевнені, що особливого захисту потребує колінний суглоб, тому 90% гравців вирішують наколінники для волейболу купити Київ відповідної моделі. Ці вироби допоможуть уникнути бурситу коліна – серйозної патології опорно-рухового апарату.

Що таке препаттелярний бурсит?

Бурсити є запаленням слизових сумок суглобів.. Найбільш поширеною формою цієї патології є запальний процес препателярної сумки. Бурса складається з мішечка тонкої структури, наповненого рідиною. Останній виконує важливі функції - служить як захисна подушка, а також мастило кісток і тканин, що знаходяться поруч. Цікаво, що з 160 бурсів організму людини, 11 знаходяться в області коліна. Кожна з них ризикує стати причиною запалення, проте 2 (препаттелярні) особливо схильні до патології. Їхня тонка структура починає потовщуватися і надмірно наповнюватися рідиною, що викликає почуття дискомфорту та болю.

Чинники ризику розвитку бурситу під час занять волейболом

* Наявність недолікованих травм. Кожна з них сприяє утворенню пошкоджень бурси, змушуючи її заповнитися кров'ю, стимулюючи запалення стін;

* Механічний удар чи падіння на коліна. Вони провокують потовщення стін сумки, і як результат початок захворювання;

* Артрити та артрози колінного суглоба. Належать до запальних патологій, що легко переходять на інші частини колінного апарату.

Не допустити причин, які призводять до сумних наслідків, вам допоможе наявність наколінників для волейболу в Україні високої якості, придбати які можна на нашому сайті.

Найпоширеніші симптоми

Зазвичай спостерігається локалізований набряк, бачити який можна неозброєним оком, адже хворе місце виглядає сильно збільшеним. Часто утворюється кулька, розміри якої бувають від маленького горіха до великого яблука.. На цьому фоні виникає больовий синдром, а коліно відрізняється надчутливістю до навколишніх подразників. Іноді хворі відчували лихоманкущо вказує на септичний бурсит, визначити який може лише медик.

Як "працюють" бандажі Rehband?

Якщо вас турбує питання як вибрати наколінники для волейболу і не помилитися, запрошуємо відвідати онлайн-каталог нашого магазину. Тут представлені супорти світового бренду, що надають надійний захист шанувальникам активної гри з м'ячем. Їх анатомічна конструкція має:

1. Захисні накладки, що запобігають наслідкам падінь;

2. Надійною фіксацією;

3. Неопренова тканина, що відмінно прогріває коліно спортсмена.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.