Как выбрать пояс для тяжелой атлетики?

Як вибрати пояс для важкої атлетики?

Тяжка атлетика - це не просто окремий спорт, але й тренувальна база для інших занять, де потрібно задіяти чималі м'язові зусилля. З кожним днем зростає популярність бодібілдингу та пауерліфтингу, що змушує спортсменів ретельніше ставитися до профілактики ушкоджень та пояс для важкої атлетики купити Київ Rehband – відмінне страхування від травм та перевантажень.

Види поперекових бандажів за типом ременя

* Класичний. Має різну ширину та відрізняється гнучкістю. Підходить для вправ з нахилами та використовується в бодібілдингу. Прикладом може бути неопреновий пояс Rehband 7082, що ви знайдете на полицях нашого каталогу. За рахунок товстого шару неопрену (7мм) він стабілізує нижню частину спини, що дозволяє безпечно виконувати станову тягу та тягу в нахилі;

* Пояс для пауерліфтингу. Відрізняється однаковою шириною, його надягають ближче до тазових суглобів та щільно фіксують. Такий бандаж міцніший і масивніший. Багато хто відмовляється від даного атрибуту через дорожнечу, проте в нашому магазині ми пропонуємо купити пояс для пауерліфтингу Київ за гідними цінами. Одношаровий бандаж зі шкіри користується популярністю при вправах з навантаженнями. Максимально щільно облягаючи поперековий відділ він мінімізує навантаження на диски хребетного стовпа і не дозволяє їм зміщуватися;

* Пояс для гирьових видів спорту. Відрізняється особливою конструкцією, що унеможливлює втомні ушкодження хребта при відхиленні тіла назад, його ширина не повинна перевищувати 12 см.

Кому підійде поперековий корсет із зігріваючим ефектом?

Є чимало хвороб, що беруть початок зі спини, адже саме там відбуваються нервові закінчення. Пропонований ортопедичний пояс купити Київ Rehband R6902 допоможе не лише спортсменам, а й людям із хронічними хворобами опорно-рухового апарату, а також особам з тяжкою працею. Він відрізняється ретельним анатомічним припасуванням, що дозволяє привести хребці в правильне положення, і як результат отримати очікуваний лікувальний ефект. Завдяки глибокому прогріванню покращується циркуляція крові та доставка поживних речовин, що благотворно позначається на організмі людини.

Пропонуємо відвідати наш магазин та купити атлетичний пояс відповідної моделі, який став незамінним помічником багатьом відомим штангістам.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.