12 советов как выбрать бандаж на колено

Як вибрати бандаж на коліно?

Зміст

Як вибрати бандаж на коліно?

 

1) Бандаж на коліно для кросфіту Rehband 105306

 
Питання про те: як вибрати бандаж на коліно – відповідь Rehband. (Товщина неопрену 5 мм) - якщо Ви займаєтеся важкою атлетикою, можливо кросфітом або воркаутом. Тоді варто звернути увагу на ці наколінники.  Вони "мертво" сидять на коліні, незалежно від того присідаєте ви зі штангою або тікати труско. Оптимальна підтримка + мобільність.
 

2) Бандаж на коліно для пауерліфтингу Rehband 7051

 
Цікаво дізнатися: як вибрати бандаж на коліно схвалений федерацією IPF - пауерліфтинг, у тому числі безекіп? Який буде схвалено IWF (важка атлетика)? Це Rehband 7051 товщиною 7 мм - які рекомендовані для важкоатлетів, які працюють з великими вагами. Ці колінні бандажі чудово підійдуть для важкої атлетики, гирьового спорту, стронгменів, спортсменів практикуючих воркаут тощо
 

3) Колінний бандаж для бігу Rehband 105206

 
(Товщина неопрену - 3 мм) - це легкі бандажі на коліно з трьох міліметровим неопреном. Такі наколінники дозволять вам зберегти колінний суглоб розігрітим. Майже не відчуваються на нозі, не спадають під час бігу. Численні позитивні відгуки легкоатлетів дозволяють нам впевнено говорити про те, що ці наколінники - гарантовано допоможуть знизити больові відчуття в коліні, знизить ризик отримання травм за рахунок стабілізації суглоба, зменшать стирання суглобів і позбавлять болю за рахунок гарного прогріву.

 

4) Бандаж на коліно для волейболу Rehband 7763

виготовлені з м'якими подушечками, які пом'якшують удари в область коліна під час падіння. Ви зможете безпечніше приймати м'яч з коліна. Це топові волейбольні наколінники, які використовують професійні європейські команди.

5) Бандаж колінний при артрозі Rehband 125306 

Все ще запитуєте: як вибрати бандаж на коліно? Подивіться Rehband 125306, який називають ортопедичним корсетом, шарнірним бандажом, фіксатором коліна. Цей ортопедичний стабілізатор виконує роль корекції руху колінного апарату в посттравматичний та післяреабілітаційний період. У конструкції колінних ортезів передбачено спеціальний виріз для фіксації колінної чашки. Такий виріз дуже важливий у період відновлення м'яких тканин коліна. Розвантажує навколоколінні м'язи, знімає больовий синдром та стабілізує рух суглоба.

6) Бандаж на коліно купити Київ Rehband 7751W 

відмінно фіксує та прогріває суглоб, відчутно знижує біль у коліні. Підходять для носіння щодня, під одягом. Ви зможете працювати у цьому бандажі, відпочивати чи займатися спортом. Носіть цей бандаж протягом 3-4 годин на день. На чорному кольорі будуть менш помітними плями, потертості.

7) Наколінник Rehband 7084

 Як випливає з назви потужно фіксує коліно, виключаючи "розбовтаність", просто незамінний після операції, у період відновлення. Цей колінний фіксатор використовують професійні спортсмени для присідань на змаганнях - наскільки надійно він підтримуватиме ваші коліна. Такі фіксатори коліна купити Київ служать по 3-5 років, відомі випадки, коли спортсмен часто використовував такі наколінники протягом 7 років, за що компанія Rehband видала йому нові абсолютно безкоштовно. Ось вам і якість, ось вам Німеччина

8) Наколінники для боротьби Rehband Carbon 105366 

вже випробувані у справі бандажі (багато тренер та їх підопічні з Києва - визнали ефективним їх використання), які не знижують спритності, але пом'якшують навантаження на коліна. У боротьбі коліна страждають ще як, хто у темі – знає про що йдеться. Мати допомагають, не рятують. Після тертя, на ранок все тіло віддає болем, включаючи коліна – і ось питання – як тепер знову йти на спаринги. Для тих, хто багато тренується – ну це просто порятунок – спробуйте. Пам'ятайте здоров'я важливіше!

9) Наколінники для гандболу Rehband 405306 

на травми коліна в гандболі припадає 24% (це ушкодження зв'язок, менісків, нестабільність колінної чашки). Гандбол – це командна гра. Контакти із суперниками дуже щільні, у свою чергу це призводить до зіткнень та падінь на покриття майданчика. При падіннях можуть постраждати і коліна, та й усе, що хочеш. Наколінники для гандболу відрізняються наявністю всередині спеціальних борозенок під філіжанку. Такі м'які подушечки ефективно гасять удари. Гандболісти не дадуть збрехати, що часто матчі нагадують більше битви, ніж вільну гру на задоволення. Це пекельна праця - як і будь-який спорт високого рівня.

10) Наколінники для дітей купити Київ Rehband 105306-50

якщо ви з раннього віку привчаєте дитину до тренувань – ви зробили найкращий подарунок своїй дитині. Здорові діти та підлітки, які тренуються, мають більше шансів отримати високооплачувану зарплату в майбутньому. Вже будучи дорослими, у них буде гарна постава, голівудська посмішка та впевненість - за такими працівниками "полюють" великі компанії. Однак крім хорошого харчування, тренувань, відпочинку важливо надати дитині захист у вигляді наколінників, а іноді і налокітників. Представлені наколінники для дітей застосовні у багатьох видах спорту: катання на льоду, кросфіт, біг та ін.

11) Наколінник Керівництво 7782

оснащений двома ременями: зверху та знизу від колінної чашки. Такий наколінник має велику площу прилягання, завдяки чому сприяє збереженню тепла/посиленому кровообігу. Жорстка конструкція стабілізує рухи, знімає больові відчуття та запобігає рецидиву травми.

12) Бандаж при хворобі Шляттера купити Київ Rehband 7757

допоможе при нестабільності в колінній чашці. По-суті, це регульований ремінь, який можна затягувати або послаблювати - коли це потрібно. Виготовлений із поліаміду з додаванням каучуку. Буде корисний підліткам, які страждають від цього захворювання. Це часто має тимчасовий характер підлітків.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.