Как выбрать наколенники для бега?

Як вибрати наколінники для бігу?

При різких рухах та необережних поворотах під час пробіжки можуть виникнути травми менісків або розтягнення зв'язок нижньої кінцівки. Запобігти подібним неприємностям легко, якщо купити наколінники для бігу Німеччина 🇩🇪 високої якості. При больових синдромах і хронічних ушкодженнях, виріб допоможе уникнути рецидиву, якщо ви придбаєте відповідну модель.

Основні критерії підбору колінного бандажу

Надійна фіксація

Щоразу приземляючись на ногу, тіло зазнає досить сильного удару. Оскільки за час тренувань бігун робить безліч таких приземлень, необхідно мати ортопедичну конструкцію, яка щільно облягатиме м'язи спортсмена і не сповзатиме. Зверни увагу на наколінники німецького виробництва Rehband 7051, що гарантують надійну компресію та сприяють контролю навантаження. Вони виробляються з еластичної неопренової тканини, що швидко набуває форми тіла.

Високий рівень комфорту

Нові технології дозволяють застосовувати 3D дизайн, завдяки чому з конвеєра виходить протестований пристрій, що виключає будь-які неприємні відчуття. Особливо важливо звернути на це увагу спринтерам, які постійно мають справу з тривалими дистанціями. Можливість купити наколінники для бігу від Рехбанд, принесе вам ще один бонус - це плоскі шви, які не дратують шкіру.

Гідна якість продукції

Екіпірування повинне бути зносостійким, виводити надмірну вологу і стійко переносити постійне прання. Віддавайте перевагу продуктам відомих брендів, які не можуть бути надто дешевими. Наприклад, пропоновані вироби з Німеччини вже оцінили найкращі спортсмени світу, адже їх застосовують під час важливих турнірів та змагань. Запорукою європейської якості супортів є власна лабораторія, в якій проводяться дослідження із залученням медиків та інших фахівців.

Два варіанти наколінників Rehband для бігу

1. Для профілактики травм опорно-зв'язувального апарату та меніска

Rehband RX Line Navy 105306 5 мм - Це ідеальне рішення для виключення надколінно-стегнового больового синдрому. Застосовують для кросфіту та важкої атлетики. Темно-синє забарвлення підходить для обох підлог, а конструкція гарантує оптимальну стабільність рухів та високу координацію м'язових тканин;

2. Для максимальної свободи пересувань (підходить любителям та новачкам)

Ремінна стрічка 105 206 3 мм тонка структура тканини дозволяє майже не відчувати бандажі, не обмежувати рухів, але добре прогрівати суглоб. Їхньою перевагою є помірна ціна. Вони були розроблені за участю чемпіона кроссфіту Річа Фроннінга, тому абсолютно придатні для фітнес-тренувань.

Бажаєте відчувати підтримку та впевненість підкорюючи дистанцію? Тоді запрошуємо купити наколінники для бігу та тренувань від популярного бренду, та завжди отримувати задоволення від занять.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.