Как выбрать наколенники для волейбола?

Як вибрати наколінники для волейболу?

Фіксатори коліна належать до найважливіших елементів екіпірування, тому купити наколінники для волейболу Київ виробництва Німеччина 🇩🇪 повинні не тільки професійні волейболісти, а й гравці-початківці. Активний вид спорту часто створює ситуації, за яких спортсмен змушений падати на одне або два коліна, і якщо вони не захищені, травм практично неможливо уникнути. Сучасні ортопедичні пристрої перевіреної марки значно підвищують вашу безпеку під час гри з м'ячем, а їх правильний вибір обіцяє максимальний комфорт при використанні.

Зручність та комфорт

Оскільки гравці постійно перебувають у стані руху, а також часто відбивають подачу суперника, дуже важливо підібрати вироби, які допомагають відчувати свободу та комфорт протягом усіх змагань чи тренувань. Диски Rehband 7763 порадують вас у цьому плані, адже вони виготовлені з тканини, що дихає, що гарантує вентиляцію повітря і відведення зайвої вологи. Також до складу сировини супортів лінії Protection Line входять волокна спандексу або лайкри, що відрізняються тонкістю та легкою вагою, що дозволяє уникнути почуття тяжкості.

Ідеальний захист

За статистикою травмування колінного суглоба у волейболі дуже поширене через постійну пози з упором на філіжанки, які змушені «приймати удар» при падінні першими. Саме цей фактор говорить про те, що перед покупкою наколінників для волейболу в Україні хорошої якості, ви повинні звернути увагу на захисні елементи моделі. Спеціальні накладки повинні забезпечити не тільки посилене прогрівання та стабілізацію всіх суглобових частин, але й значно пом'якшити удари. Запатентована конструкція бандажів Rehband має зносостійку подушечку. із міцного матеріалу EVA, Що володіє гнучкістю, пружністю та відмінними амортизаційними властивостями. Високоефективний спінений каучук (Так називають полімерний матеріал) також вважають екологічно безпечним, тому з нього виробляють ортопедичне взуття для дітей.

Міцна фіксація

Цей нюанс має величезне значення, адже суть роботи супорта коліна полягає в тому, щоб тримати суглоб в оптимальному положенні, не даючи йому вільно «бовтатися». Правильно розташовані частини колінного апарату стануть запорукою відсутності ушкоджень і навіть серйозних травм. Для цього, вироби неодмінно повинні мати міцні лямки та ремені, у такому разі буде надано необхідну підтримку м'язів і навколишніх тканин ноги. Замислюєтеся про те, як вибрати наколінники для волейболу при неприємних відчуттях у нижній кінцівці? Віддайте перевагу різновидам, що гарантують надійну фіксацію та посилений ефект компресії.

Що ще потрібно врахувати покупцям?

* Якщо ви займаєтеся досить часто, бажано мати модну та стильну амуніцію;

* Гра на твердих покриттях небезпечніша, тому захисні накладки в даній ситуації повинні містити щільний шар наповнювача;

* Навчіться самостійно вимірювати свій розмір;

* Не «ведіться» на низькі ціни та китайський ширвжиток;

* Купуйте товар лише перевірених компаній, які гарантують високу якість.

Чому варто довіряти продукції Rehband?

У нас ви зможете купити наколінники для волейболу Київ від світового бренду, які підходять для баскетболу та занять танцями. Крій та конструкція кожної моделі розробляються у власній лабораторії, де готові продукти тестуються фахівцями на функціональну придатність. Експерти з текстилю контролюють ступінь токсичності матеріалу, що унеможливлює шкідливий вплив на шкіру людини. Відновити контроль над коліном із такими виробами дуже легко, адже рухи стають просто ідеальними. Продукція, що пропонується, дуже затребувана спортивною елітою, але при цьому доступна кожному любителю активного способу життя.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.