Как выбрать наколенники для пауэрлифтинга?

Як вибрати наколінники для пауерліфтингу?

Силове триборство зараховують до дисципліни, у якій доводиться долати опір максимально тяжкої ваги. Правильна техніка при тренуваннях безумовно буде гарантією успіху, проте не меншого значення мають наколінники для пауерліфтингу купити Київ високої якості. Підходящий елемент екіпірування – це запорука вашої безпеки та бажаних результатів у спорті.

5 факторів, що впливають на підбір відповідних бандажів

1. Посилена компресія

Принцип роботи будь-якого фіксатора коліна, полягає в оптимальному стисканні м'язових тканин, при якому відбувається розігрів та посилений кровотік, що дозволяє зберігати стабільність протягом усього тренування. Пауерліфтинг потребує сильнішого ефекту компресії, оскільки нижні кінцівки постійно працюють «на межі».

Висновок: Вам необхідно купити наколінники для пауерліфтингу товщиною 5-7 мм, що забезпечують посилений тиск, що дозволяє тримати всі суглобові частини на своїх місцях, незалежно від ваг, що піднімаються.

2. Відповідний матеріал

Зазвичай у пауерліфтингу, стронгмені та важкій атлетиці застосовують вироби з неопрену. Еластичний матеріал щільно облягає частину ноги, повторюючи його природну форму, що забезпечує захист та підвищення силових показників. Спінений каучук має ще одну важливу перевагу — він швидко нагрівається і довго зберігає тепло. Віддаючи перевагу марці Рехбанд, ви отримуєте продукт з найпрогресивнішою сировиною, наприклад конструкцію, до складу якої входить аеропен (різновид неопрену з властивостями, що дихають).

Висновок: Вироби з неопренової тканини відмінно утримують тепло і гарантують активну стабілізацію колінного апарату ліфтера, що допоможе зробити важкі тренування ефективнішими.

3. Хороша зносостійкість

На відміну від бодібілдингу, де акцент робиться на красу і фактуру тіла, тут важливі силові показники. Базові вправи припускають постійні підходи з повтореннями протягом тривалого часу, і інтенсивний тренінг із напруженими м'язами та точними рухами.

Висновок: вам потрібні наколінники для пауерліфтингу з Німеччини перевіреного бренду, що відрізняються зносостійкістю, які не перетворяться на «ганчірку» після місяця тренувань, а вірно служитимуть кілька років. Ціна таких виробів не може бути низькою, краще заплатити один раз, ніж залишитися ні з чим через короткий проміжок експлуатації.

4. Комфорт

Погодьтеся, що всі позитивні характеристики пристрою втратить свою значущість, якщо під час відповідальних змагань спортсмен відчує дискомфорт або скутість. Перед тим, як зупинити свій вибір на тій чи іншій моделі, дізнайтеся про конструкційні особливості, які допомагають уникнути неприємних відчуттів.

Висновок: товар, що сподобався, повинен відрізнятися точним анатомічним кроєм, плоскими швами, що не натирають шкіру, і не сповзати під час інтенсивних рухів. Такі позитивні властивості мають бандажі Rehband, що завоювали популярність важкоатлетів по всьому світу.

5. Відповідний розмір

Хочете, щоб фіксатори коліна щось додали до присіду? Тоді вони мають бути на розмір менше, ніж рекомендовані. Хоча їх буде складніше одягати, компресія буде набагато вищою, а присідати стане в рази простіше.

Висновок: підходьте серйозно до вибору розміру та навчитеся самостійно його визначати. Докладніше про це читайте на сторінках нашого сайту.

Не проґавте можливість купити наколінники для пауерліфтингу у Києві від марки Rehband, які рекомендовані Міжнародною Організацією Пауерліфтингу

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.