Как вылечить артроз коленного сустава без лекарств?

Як вилікувати артроз колінного суглоба без ліків?

Наші колінні суглоби щодня зазнають величезних фізичних навантажень, тому необхідно вчасно про них подбати і купити наколінники для артрозу Київ перевіреної марки. Хоча в загальноприйнятій медицині цю патологію лікують двома способами: різними процедурами з препаратами, і операціями, є спосіб лікування, що докорінно відрізняється від наведених.

Схема хвороби суглобів коліна у виставі Бубновського

У своїй книзі «Болять коліна Що робити?» професор представляє нові підходи до лікування артритів та артрозів, які полягають у ретельному розумінні процесів, що відбуваються із суглобовими частинами коліна. Основні джерела кровопостачання цієї частини ноги проходять через великі м'язи стегна і гомілки, а найбільша кількість утворених артеріальних мереж припадає на передню частину колінної чашки. Якщо м'язи нижніх кінцівок погано працюють, кров не може правильно циркулювати і подавати поживні речовини.

Приблизно так виглядає схема хвороби суглобів при слабких м'язах:

погана циркуляція крові - неповноцінне харчування суглоба - артрит - больові відчуття та обмеження рухливості - артроз - постійний біль - протезування - інвалідність

Необхідне оптимальне навантаження

Адекватне навантаження на м'язи стимулює утворення багатьох додаткових капілярів, що підвищують «транспортні можливості м'язової тканини». Хороші наколінники при артрозі купити на перших стадіях хвороби, допомагають розігріти м'язові тканини, посилюючи відтік венозної та приплив артеріальної крові. Працюючі сухожилля та інші частини залишаючись розігрітими, одержують необхідні порції поживних речовин, що сприяє зняттю набряків та больових відчуттів.

Простий секрет здорового коліна доктора медичних наук

Бубновський Сергій Михайлович пропонує робити 12 ретельно підібраних вправ, які він рекомендує практично всім людям. Для цього потрібно мати гумовий або силіконовий амортизатор, прикріплений на гомілки петлею. Інший кінець пристосування фіксують на нижній частині стійких меблів. Починати можна із 3 занять на тиждень по 20 хв, поступово збільшуючи час до 1 години. Перша частина занять належить до силових, і добре відновлює м'язові «насоси», що перекачують разом із кров'ю поживні речовини. Детальніше дізнатися про техніку виконання лікувальної фізкультури, можна з книги Бубновського про яку йдеться.

Не забувайте також про те, щоб купити ортопедичні наколінники Rehband, застосовуючи їх для стабілізації колінного апарату

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.