Как избежать травм при занятиях волейболом?

Як уникнути травм при заняттях волейболом?

Олександр Волков - це один із героїв матчу, який по праву називають найбільшим в історії волейболу. Він ціною своєї кар'єри бився за олімпійське золото у Лондоні та продовжував грати незважаючи на травму коліна. Після переможного фіналу почалися операції, тому довелося пропустити цілий сезон, а потім трапився рецидив хвороби, який не дає повноцінно повернутися у великий спорт. купити наколінники для волейболу Київ якості Німеччина 🇩🇪, стане чудовим захистом від пошкоджень для професіоналів такого рівня, а також для любителів активних ігор із м'ячем.

Навіщо потрібні наколінники Rehband під час волейбольних тренувань?

Саме гра в самій близькості від сітки вважається найнапруженішим моментом у цій грі. У цей момент можна отримати як гостру, так і втомну травму, спровоковану наявністю мікроушкоджень. Найпоширеніша втомна травма - це тендиніт надколінної зв'язки. Спочатку спортсмен відчуває дискомфорт і помірні болі, що переходять з часом у сильні, що змушують припинити заняття.. Іноді після стрибка гравець приземляється на центральну лінію під сіткою, що значно збільшує ризик травмувати як свою кінцівку, так і кінцівку супротивника.

Як уникнути травм у волейболі?

Окрім розминки у вигляді бігу підтюпцем та присідань, у спортсменів нашої країни з'явився шанс купити наколінники для волейболу у Києві знаменитої марки Німеччини. Таке екіпірування насамперед призначена для захисту колінних чашок як під час тренувань, так і під час відповідальних матчів. Для цього конструкція бандажів забезпечена спеціальними накладками із силіконовим наповнювачем. Однак використовувати їх ви можете і при нестабільності в апараті зв'язування, а також початкових стадіях артрозів. Еластична тканина неопрену має здатність швидко зігрівати всі суглобові частини, а також щільно стискати м'язи, посилюючи всередині відтік крові. Все це сприяє відновленню порушених функцій, даруючи вам безпеку та мотивацію до занять.

Чим відрізняються наколінники Рехбанд від аналогів?

1. гідною якістю та відповідною ціною;

2. Підходящими матеріалами та 3D кроєм, що дозволяє повторювати контур ноги;

3. Міцними подушечками;

4. минулим тестуванням у своїй лабораторії;

5. Надійністю та легкістю при носінні.

Продукти відомої компанії купують у 50 країнах світу, оскільки вони вважаються одними з найкращих. З їх допомогою ви покращите координацію рухів, а також позбавитеся небезпечних травм. Про те, як вибрати наколінники для волейболу гідної моделічитайте на сторінках нашого сайту.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.