Как избежать травм спины при занятиях пауэрлифтингом?

Як уникнути травм спини під час занять пауерліфтингом?

Суть силового виду спорту завжди полягає у піднятті позамежних ваг. Порівняно з важкою атлетикою, під час триборства (як називають пауерліфтинг), величезну роль грає м'язова сила, яка нерідко виходить з-під контролю. Саме тому просунуті спортсмени вирішують заздалегідь атлетичний пояс купити Київ Rehband, що допомагає "тримати штангу" під контролем.

Що страждає насамперед?

Хребет

Цікавий факт: хребетний стовп страждає більше не через важкі травми. Статистика говорить про те, що Маленькі пошкодження, яких спочатку не помічають, або не надають великого значення, вплинули на появу мікротріщин на хребцях. Згодом травмовані диски перестають виконувати своє призначення, порушується правильний кровообіг, наслідком чого стають різні патології хребетного стовпа. Тяжкі снаряди нерідко перетворюються на «каталізатори», що призводять до сумного апогею, врятувати від якого може ідея. пояс для пауерліфтигу купити Київ з Німеччини. Надаючи постійну підтримку хребту, ви рівномірно розподіляєте вагу, уникаючи небезпечного перевантаження.

Сідничний нерв

Будь-які травми попереку та крижів неминуче зачіпають сідничний нерв, адже він бере початок від спинномозкових відростків. Найнебезпечніші вправи для нього — це підняття важких речей при нахилі вперед, або підйом максимального вантажу під час перетренувань. Пауерліфтинг стає небезпечним спортом, який призводить до серйозних наслідків у вигляді довічного болю в районі сідничного нерва.

5 порад не допустити травми в пауерліфтингу

1. Навчіться правильно розподіляти навантаження під час занять за допомогою досвідченого тренера;

2. Постійно практикуйте тривалу розминку, що сприяє підготовці м'язової маси до ваг;

3. Обов'язково купіть пояс для важкої атлетики марки Рехбанд - незамінне екіпірування силовиків;

4. Ставтеся серйозно до перших «хребетів» болю в хребті;

5. Додайте до раціону засоби для зміцнення суглобових частин організму.

Як допоможе атлетичний пояс Rehband?

Головною перевагою пояси для пауерліфтингу Rehband 7792 цього бренду вважають «м'яку» дію, що дозволяє уникнути надмірного тиску, що одночасно надає оптимальну підтримку спинній основі. Такі функції можливі завдяки особливій конструкції з двома ременями.

У нашому магазині також можна підібрати неопреновий пояс для підтримки любителів лежачого жиму та інших занять з обтяженнями. Всі вироби демонструють високу якість та надійність, що підтверджується спеціальними сертифікатами.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.