Как избежать усталостных травм у юных спортсменов?

Як уникнути втомних травм у юних спортсменів?

Заняття спортивними дисциплінами — це добрий спосіб розвивати дітей фізично, розумово та соціально. Однак молодий організм часто наражається на серйозний ризик травм нижньої кінцівки, що іноді не дозволяє займатися улюбленим спортом. Майже половину всіх подібних каліцтв серед підлітків США складають ушкодження втомного характеру, які можна запобігти, маючи в наявності. дитячі спортивні наколінники Rehband.

Що таке травма втоми?

Стресові ушкодження (інша назва даних травм) виникають на тлі одноманітних занять, що супроводжуються високим навантаженням на певну частину тіла юного спортсмена. Перевантаження коліна, а також відсутність часу на відпочинок та реабілітацію нижньої кінцівки значно посилюють напругу в області колінної чашки. В результаті м'язи, сухожилля та суглоби послаблюються, провокуючи наявність мікротравм та запалень. Особливо ризикують бігуни та атлети, яким доводиться без кінця повторювати однакові рухи чи вправи. Не допустити неприємних відчуттів у районі коліна, допоможуть дитячі наколінники для кросфіту популярного бренду із Німеччини.

Як не допустити втомних травм?

Батьки та тренера повинні постійно спостерігати за хлопцями, адже вони можуть ігнорувати непомітні симптоми, що вказують на початок патологій. Зазвичай, все починається з почуття дискомфорту під час розминки або активного тренування. Через деякий час починається больовий синдром, що супроводжується почервонінням місця локалізації. Чим раніше ви заб'єте тривогу, тим легше буде підлітку повернутися до початкових функцій ноги.

7 порад для люблячих батьків

1. Простежте, щоб тренування дитини розпочиналося з інтенсивної розминки;

2. Повинна обов'язково практикуватись правильна техніка виконання вправ;

3. Переконайтеся, що дитина слухає поради тренера;

4. Не слід збільшувати навантаження на понад 10% на тиждень;

5. Регулярно перевіряйте стан обладнання, а за потреби змінюйте його;

6. Давайте достатньо часу на відпочинок та відновлення сил;

7. Не ігноруйте скарги на здоров'я сина чи доньки.

Дитячі спортивні наколінники Rehband – найкращий вибір безпеки

Запрошуємо звернути увагу на якісні супорти популярного бренду, які виготовляються для юніорів. Вони відрізняються точним анатомічним кроєм та еластичною конструкцією, що підлаштовується під ногу майбутніх чемпіонів. Продумане припасування допомагає забезпечувати комфорт при заняттях, що гарантує підвищення їхньої результативності. Неопренова тканина не тільки добре прогріває апарат коліна, а й щільно обтискає м'язи дитини, завдяки чому суглоби знаходяться в найбільш оптимальному положенні. Регулярне використання даних ортопедичних виробів допоможе вашим дітям не допустити втомних травм, продовжуючи рухатися до спортивних рекордів.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.