Как мотивировать детей заниматься спортом?

Як мотивувати дітей займатись спортом?

Здатність батьків створювати сприятливе середовище для занять спортом — вирішальний чинник мотивації дитини до занять. Існує маса способів, за допомогою яких дорослі можуть піклуватися про своїх дітей, наприклад придбання дитячих спортивних наколінників Німеччина 🇩🇪 високої якості. Одні постійно хвалять своїх дітей за участь у змаганнях, інші навпаки звинувачують суддів та ображають інших гравців на полі. Проте йдеться не лише про перемогу маленьких спортсменів, а скоріше про злагоджену командну роботу, розвиток навичок та підвищення фізичної форми.

Завдання №1 – як підібрати правильний спорт?

Насамперед необхідно подумати яка дисципліна підходить вашому малюку. Дуже добре, що дитина вже надає перевагу волейболу або важкій атлетиці, але якщо вона ще не визначилася, ви повинні їй допомогти, застосовуючи наступні критерії: темперамент, його фізичні дані, а також цілі тренувань. Якщо віддаєте перевагу спорту для душі, то краще вибрати секцію з навантаженнями, що щадять, і навпаки — зробити сина чи доньку професіоналами допоможе відповідний тренер, плюс вид спорту, де вони будуть що називається «горіти».

5 порад до мотивації за версією STOP Sport Injries

1. Встановіть добрі стосунки з тренером. Знаходьте час для обговорення речей, які вас турбують, і спокійно поговоріть про них;

2. Ставте перед дитиною реалістичні цілі, даючи їй зрозуміти, що головне не виграти, а підняти рівень;

3. Подбайте про безпечну обстановку, де займатиметься майбутній чемпіон. Поцікавтеся станом обладнання, а також піклування про відповідне екіпірування у вигляді відповідної форми, взуття. Не забудьте захистити його від травм, наколінники дитячі спортивні купити Київ перевіреної марки;

4. Пам'ятайте, що інші батьки з дітьми можуть мати різні цілі, тому підкажіть малюкові, як відповідати загальному настрою команди;

5. Тримайте під контролем свої емоції, демонструючи повагу до інших. Так ви покажете приклад і посприяєте створенню позитивної атмосфери.

Помічайте будь-які дрібниці та хвалите

Навряд, ви очікуєте, що після місяця тренувань ваш непосида стане другим Шварценеггером, але помічати навіть незначні зміни просто необхідно. Освоїв новий прийом, закінчив першим крос, зайняв призове місце на змаганнях - все це необхідно відзначати, не скуплячись на похвалу. Головне не перехвалити юніора, щоби він не зміг заразитися зірковою хворобою.

Ніколи не порівнюйте своїх з іншими дітьми

Як експеримент уявіть, що вам кажуть: «Що ж ви не вмієте робити сальто, а Іван його робить дуже спритно». Чи з'явиться у вас бажання тягнутися за удачливим везунчиком? Замість нього виникнуть інші емоції: збентеження та незручність. Усвідомлення себе гіршим, ніколи не допоможе прагнути кращого, особливо дітей.

У нашому магазині ви зможете дитячі спортивні наколінники купити Київ Rehband, що допомагає мотивувати дитину до досягнення рекордів, а спорт для неї неодмінно буде джерелом здоров'я та позитивних емоцій.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.