Как научиться полноценно жить с артрозом?

Як навчитися повноцінно жити із артрозом?

Якщо вам поставили діагноз артроз — не впадайте у відчай, адже недуга буквально скувала у своїх обіймах понад 15% населення земної кулі. Медичні уми сучасності вивчають питання про гонартроз, намагаючись побачити повну картину захворювання, щоб полегшити симптоми пацієнтів. Наприклад на початковій стадії, буде доречно застосовувати наколінники при ревматоїдному артриті купити Київ з неопрену, якщо хвороба сильно запущена — можуть запропонувати оперативне втручання із заміни суглоба імплантом.

5 способів полегшити перебіг недуги

Знижуємо навантаження

В першу чергу потрібно звернути увагу на взуття, яке має бути м'яким і мати еластичну підошву. Підійдуть ортопедичні устілки або вбудовані супінатори, що допомагають гасити удар і оптимально розподіляти тиск.

При колінному артрозі важливою є правильна поза під час сидіння: коліна знаходяться трохи вище за стегна. Намагайтеся періодично вставати та робити невелику розминку. Також бажано купити наколінники при артрозі Київ гідного виробника, які знімають запальний процес завдяки припливу до тканин ураженої ділянки крові з поживними речовинами.

Тримаємо в нормі вагу

Надмірні жирові відкладення негативно позначаються на організмі, тому необхідно впорядкувати свій раціон, включивши до нього більше овочів та фруктів. Менше їсти борошняного, жирного та випивати 2 літри води на добу.

Займаємось гімнастикою

У фазі ремісії корисно буде виконувати комплекс спеціально підібраних вправ, що гальмує дегенеративні процеси. Займатися слід кілька разів на день за допомогою плавних вправ, крім наявності неприємних больових відчуттів.

Практикуємо ударно-хвильову терапію

Йдеться про лікування за допомогою акустичних хвиль. Проникаючи в тіло, вони проходять через шкіру і зустрічають протидію у щільних структур капсульно-зв'язкового апарату. Завдяки впливу звукових хвиль посилюється лімфоток і руйнуються кісткові нарости. Також спостерігається зменшення набряклості та ослаблення болю.

Застосовуємо фіто-рецепти

Кожен має на замітці перевірені часом компреси або відвари. Народні засоби можна поєднувати з традиційними методами лікування, однак слід пам'ятати, що суттєвий ефект настане лише після тривалого використання.

Бальзам з корінням хрону та медом

1 кг коренів хрону перекручують та видавлюють сік. Отриману рідину змішують із столовою ложкою натурального меду. Бальзам ставлять у прохолодне місце, приймаючи по десертній ложці один раз на добу протягом 30 днів (за півгодини до їди). Далі роблять перерву на місяць, а потім продовжують прийом зілля.

Як бачимо, вести повноцінне життя при цьому діагнозі може кожен. Для цього необхідно внести невеликі коригування у свою поведінку. Не забувайте придбати ортопедичні наколінники при артрозі ціна Київ на які, буде відповідати їх високій якості.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.