Как «победить» воспалительные процессы колена естественным путем?

Як «перемогти» запальні процеси коліна природним шляхом?

Зазвичай запальні захворювання колінного суглоба на перших стадіях не викликають тривогу, але їх наслідки можуть бути дуже серйозними, тому необхідно заздалегідь купити наколінники при артрозі відповідного розміру. Якісні бандажі в комплексному лікуванні патологій коліна показують хороші результати, стабілізуючи рухи і знімаючи неприємні відчуття скутості. Подбайте, щоб такого не сталося, і намагайтеся заздалегідь купити ортопедичні наколінники Київ Ребанд, що мають гарний ефект компресії.

Різновиди запальних захворювань колінного апарату

1. артрити, що переходять з часом в артрози;

2. Бурсити (запалення синовіальної сумки);

3. Тендиніти (запалення зв'язок);

4. Патології меніска;

5. Остіомієліти (запалюється кістковий мозок суглоба).

Стадії запалення коліна та його причина по С.М. Бубновському

Альтерація

Спочатку відбувається порушення мікроциркуляції та зменшення капілярної мережі, оскільки м'язи ослаблені. Якщо нічого не робити, перша стадія швидко перетворюється на другу.

Ексудація

На цьому етапі коліно набрякає, біля суглобові тканини розпирає від рідини, що накопичилася, тому організм реагує больовим синдромом.

Слабкі м'язи людини, професор Бубновський порівняв із поганими амортизаторами автомобіля. На рівній ділянці дороги вони начебто в норміале якщо на шляху яма — підвіска не витримує. ящирою причиндумав вони болятьного синдрому єпошкодженіє м'язівр, які подають господареві «сигнал лиха». Нзакачувати знеболювальні ліки в цей час означає звести захистівнемає реакціяю організму нанівець, а гіршому разі пацієнт отримує атрофію м'язів.

Що робити?

Отримавши забій коліна, найкраще прикласти шматочок льоду, скорочення капілярів. Якщо така процедура не дає результату, бажано зробити спеціальні вправи (техніка яких описується у книзі професора Бубновського).

Проліферація або розсмоктування набряку

Третя стадія може відбуватися простим шляхом. Для цього Бубновський пропонує виконувати фізичні вправи, що створюють ефект дренажної системи.

«Не варто підривати машини, що стоять в автомобільній пробці»

Саме це роблять лікарі, які намагаються штучно викачати з коліна рідину. Проте навряд чи вони дадуть логічні відповіді такі питання:

* Скільки вмісту необхідно вилучити у хворого?

* Якщо всередині відсутня гній, то де гарантія, що лікарі викачують непотрібну структуру (існує лімфа та рідина, що живлять суглоб)?

* Чи відбудеться покращення після викачування? Деякі люди похилого віку в результаті подібних маніпуляцій обзавелися милицею.

Що робити?

Вихід із положення є – змусити працювати «насоси» – м'язи задньої поверхні гомілки та стегна, тоді дренаж коліна відбудеться природним шляхом. Перші рухи вправ доведеться робити всупереч єя, а перед їх початком прикладати на хворе місце крижаний компрес на 20 секунд (подробиці про техніку виконання читайте у книзі Бубновського «Грижа хребта не вирок»). На нашому сайті ви зможете підібрати наколінники від артрозу Rehbandякі допоможуть зняти надмірне навантаження під час занять.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.