Как проверить колени на прочность и укрепить их в домашних условиях?

Як перевірити коліна на міцність і зміцнити їх у домашніх умовах?

Коліно вважають найбільш навантаженим суглобом тіла, тому воно часто непокоїть людину. Якщо ви регулярно відвідуєте тренажерний зал або серйозно займаєтесь бігом, вам краще купити спортивні наколінники Київ високої якості, що гарантують захист капсульно-зв'язувального апарату. Навіть тим, хто зараховує себе лише до любителів закинути м'яч у кошик, або «побалуватися» гантелями, не зайвим буде протестувати колінну чашку на міцність, залишаючись у себе вдома.

Легкий «краш-тест» для колін може зробити кожен

Побудьте тренером самі для себе, для цього встаньте босоніж на одну ногу і постійте в такому положенні пару хвилин. Чи легко вам тримати рівновагу? Якщо так, то у вас все гаразд з м'язамищо буває вкрай рідко. Бажання помахати руками, щоб ухопитися за опору, означає, що м'язові тканини суглоба не можуть швидко зреагувати на екстремальні умови. Це має спричинити тривогу, адже при різкій зміні напряму бігун чи баскетболіст ризикують отримати травму.

Початковий комплекс вправ для зміцнення колін

3 види підставок

1. Займіть вихідне положення стоячи, потім чергуючи кінцівки намагайтеся стояти на кожній нозі по 30 секунд, не розгойдуючись. Щоб легше звикнути до такого тренінгу, бажано поруч ставити стілець, на який можна спертися при втраті рівноваги;

2. Тепер настав час тренувати коліна на нестабільній поверхні за допомогою звичайної подушки. Робіть все як у попередньому підході, тільки стійте на подушці, а потім ускладнюйте заняття згорнувши її вдвічі;

3. Закрийте очі долонею і станьте на підлогу біля стіни, повторюючи стійку вже наосліп. Подібним чином можна покращити реакцію м'язів стегна зміну становища тіла.

Якщо у вас мають місце колінні патології, застосовуйте у комплексному лікуванні спортивний супорт купити Київ Рехбанд, який чудово зігріває всі суглобові частини.

Далі переходимо до стрибків

Повністю освоївши початкові вправи, можна приступати до наступного комплексу.

1. Розведіть руки в сторони, стоячи на одній кінцівці, постарайтеся підстрибнути на 1 см, і м'яко приземлитися (достатньо 3 сета по 10 повторів);

2. Для тренування на динаміку намалюйте невеликий квадрат (20х20см) і стрибайте 5 обертів за годинниковою стрілкою проти неї. Легко впоравшись із завданням, доречно буде збільшити розміри квадрата та продовжити заняття;

3. Станьте в лівий кут намальованої фігури і посуньте праворуч по діагоналі, а потім назад. Зробивши 3 доріжки, змініть кінцівку та повторіть все заново.

Спробуйте слідувати цим нескладним крокам, не забуваючи використовувати зуппорт на коліно купити підходящої моделі, і ви зможете залишатися активними дуже довго.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.