Как снять боль в колене при артрозе?

Як зняти біль у коліні під час артрозу?

Як зняти біль у коліні під час артрозу?

Різкий біль у коліні при даній патології не виникає спонтанно, передують їй відчуття дискомфорту під час фізичної активності. Інтенсивні болючі відчуття, які поступово наростають, є основною ознакою прогресуючого остеоартрозу, що завдає чимало мук для хворих. Ідея своєчасно наколінники при артрозі купити Київ перевіреної марки з Німеччини 🇩🇪допоможе уникнути неприємних відчуттів, особливо якщо застосовувати вироби в комплексній терапії захворювання.

Насамперед потрібно розвантажити ногу

Забрати зайвий тиск на колінну чашку вкрай важливо, адже суглоб нижньої кінцівки приймає на себе мега-навантаження, підтримуючи все тіло. Логічно, що позбувшись перевантаження ваш суглоб «зітхне з полегшенням», а значить болючі відчуття стануть менш гострими. Вам знадобляться еластичні бинти, а найкраще використовувати наколінники при артрозі купити Київ Рехбанд, що виконують кілька функцій одночасно, включаючи потужний прогрів.

Зменшуємо осередок запалення проблемного місця

Доречне практикування медикаментозних препаратів, що купують руйнівний процес, та мазей за призначенням лікаря. Сьогодні клініки пропонують блокування болю за допомогою низьких температур, якщо стан пацієнта не покращується.

Як виконується кріоблокада?

Больові рецептори людини блокуються завдяки впливу наднизьких температур. Маніпуляція проводиться під місцевою анестезією або загальним наркозом. На шкірі роблять невеликий надріз, а потім у кістку вводять кріодеструктор, наконечник якого охолоджений рідким азотом до температури мінус 120 градусів.

За відгуками людей, які пройшли процедуру, біль зменшується, а суглобу повертається рухливість. Операція протипоказана у разі наявності тяжких патологій серцево-судинної та дихальної системи.

Прості натуральні засоби для зовнішнього лікування

1. Компреси на основі глини. Підійде червона чи блакитна глина, яку розмішують до утворення густої кашки. Суміш накладають на бавовняну тканину, а потім на хворе місце, загортаючи ногу вовняною хусткою. Тримати потрібно 2 години, а потім змити водою, у запущених випадках повторювати необхідно до 5 разів на день:

2. Камфорна олія. Натріть їм суглоб перед сном, потім укутайте його тканиною просоченої горілкою, а поверх теплим шарфом;

3. Відвар із топінамбуру. Подрібнені стебла та листя у кількості півтора кг, заливають 8л окропу. Охолодженим настоєм поливають проблемну зону, або наливають у ванну і занурюють ногу.

Консервативне лікування дає непогані плоди, особливо якщо поєднується з різними підходами. У нас можна придбати ортопедичні наколінники при артрозі ціна Київ на які відповідає їх європейській якості.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.