Как справиться с ревматоидным артритом колена когда лекарства не помогают?

Як впоратися з ревматоїдним артритом коліна, коли ліки не допомагають?

Всесвітня організація охорони здоров'я називає ревматоїдний артрит колінного суглоба однією з найпоширеніших патологій опорно-рухового апарату, а не допустити посилення цієї хвороби допоможуть медичні ортопедичні наколінники купити Київ хорошої якості. Справжні причини виникнення недуги лікарі досі не встановили, вони лише називають фактори, що провокують, серед яких інфекційне запалення.

Трактування ревматоїдного артриту у книзі Бубновського «Болять коліна Що робити?»

Це захворювання різко знижує якість життя, оскільки поступово відбувається ураження всіх суглобів організму, але на початку починають страждати саме коліна. Імунна система людини атакує власний організм, початковопоразкамелодія хрящовіє тканим. Почніть якомога раніше комплексне лікування хвороби без ліків, не забуваючи наколінники при ревматоїдному артриті купити Київ із еластичної тканини.

Справжня причина патології на простому прикладі

Наша кровоносна система схожа на залізницю, а суглобові частини – на залізничні станції. Відмінністю є те, що замість вагончиків, на наших суглобових «станціях» збираються лімфовузли. Коли регуляція чітко вилікуваний, паровозипрямують своєю дорогою, інакше виходять пробки.

У нашому випадку заторами будуть імунні клітини, покликані знищувати чужорідних «побратимів». ПОскільки при хворобі відбувається лікування хімічними препаратами, які самостійно прибирають «шкідників», «законні» чистильники не можуть зрозуміти з ким їм вести війну. Вони починають воювати з напівхворими та здоровими клітинами, що призводить до реакції самознищення через порушення регуляції. Особливо швидко подібний збій відбувається під час використання гормональної терапії.

З чого почати?

Спочатку професор Бубнівський радить позбутися шкідливих звичок у вигляді куріння та алкоголю, а потім дотримуватися суворої дієти:

1. Виключити з раціону консервовані продукти та мінімізувати споживання солі;

2. Не вживати смажену їжу, а лише відварену або тушковану;

3. Яловичина та свинина також виключаються;

4. Не їсти перед сном;

5. Пити достатню кількість води.

12 дієвих вправ

Доктор медичних наук Бубновський Сергій Михайлович пропонує за допомогою лікувальних рухів повернути еластичність і силу м'язам, що у результаті дозволяє відновити правильні процеси в колінній чашці. Ви можете звернутися до центру кінезітерапії, де тренуватиметеся із застосуванням тренажера під наглядом фахівця. Також бажаючі можуть спробувати в домашніх умовах проводити заняття, практикуючи гумовий фіксатор (докладніше про техніку виконання читайте у книзі Бубновського). Хороший ефект під час фізичних вправ, що дає носіння. Наколінник Rehband при артрозі, що гарантують відсутність перевантаження суглобів

Імунна система почне поступово налаштовуватись, а результатом буде зниження хворобливих відчуттів, а потім і повна ремісія.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.