Как уберечь колени в пауэрлифтинге?

Як уберегти коліна в пауерліфтингу?

Разом з розвитком спортивних дисциплін ведеться робота щодо забезпечення їх безпеки. Наприклад, розробляється спеціальний одяг і взуття, а також придатний для тренувань інвентар. Не менш важливим у триборстві вважається вибір пристосувань, таких як наколінники для пауерліфтингу Київ перевіреного бренду. Навіть грамотні професіонали з багаторічним досвідом визнають, що виконуючи базові вправи зі штангою, просто не обійтися без добрих стабілізаторів колінного суглоба, якщо хочеш завжди тримати себе у формі.

Надточний «датчик навантаження» в колінному зчленуванні

Нещодавно вчені більш уважно досліджували хрестоподібну зв'язку суглоба ноги. Вони виявили, що це дуже складний комплекс із цілим набором мініатюрних зв'язків із судинами та власними нервовими волокнами. Далі більше: фахівці побачили різні рецептори, яких у кожній зв'язці виявилося не менше 300. Саме після цього стала зрозуміла роль КОС як надчутливого датчика, який швидко визначає силу тиску, а потім відправляє сигнал (його швидкість 180 м/сек) в кору головного мозку. По суті в нашому організмі є рецептор, який відповідає за механіку та координацію рухів, і є багато причин, через які ми повинні швидко реагувати на його застереження. Тому варто купити наколінники для пауерліфтингу Київ високої якості, щоб допомогти організму правильно розподілити ваги, уникаючи травм.

Важливість захисту коліна

У таких підходах як станова тяга на зігнутих ногах та присідання зі штангою на спині застосовуються найбільші ваги. Обидві вправи надають високий рівень навантаження попри всі частини тіла, але найбільше страждають коліна, оскільки вони мають виконувати роль амортизаторів. Саме з цієї причини в деяких федераціях з силового триборства, бинтування або наявність колінних бандажів вважається беззастережним правилом допуску змагань.

Як не допустити пошкоджень коліна троєборців?

1. Уникайте зайвої самовпевненості

Якщо ви досягли якихось вершин у спорті, це не привід розслаблятися. Не нехтуйте розминкою та технікою безпеки, а також не приходьте до зали при поганому самопочутті;

2. Слідкуйте за правильною технікою

Проводьте заняття з досвідченим тренером або під наглядом товаришів, які зробили успіхи на цій ниві. Почитайте літературу в інтернеті і намагайтеся дотримуватися правил;

3. Захисне екіпірування

Сюди зараховують майкову майку, комбез та відповідні штангетки. Також бажано придбати брендовий пояс для підтримки спини, який повинен бути товщим і масивнішим, ніж в інших видах спорту. Часто атлети використовують бинти, але не зайвим буде також купити наколінники для пауерліфтингу у Києві від Рехбанд. Дані бандажі мають відмінну компресію, а також мають престижний зовнішній вигляд.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.