Коленный бандаж-стяжка при болезни Осгуда-Шлаттера

Колінний бандаж-стяжка при хворобі Осгуда-Шлаттера

Багато татків і мам намагаються прищеплювати спортивні навички дітям з раннього віку. Відбувається активне навчання, і майбутні зачаті чемпіони «працюють» не менше, ніж дорослі спортсмени. У той же час спостерігається збільшення ушкоджень коліна у підлітків, тому бажано наперед дитячі спортивні наколінники купити Київ високої якості. Найчастіше хлопці страждають від трьох патологій, попередити які зобов'язані люблячі батьки.

Хвороба Осгуда-Шлаттера

Зазвичай визначається у дітей та підлітків з 8 до 18 років, Що становлять близько 25% патологій молодих спортсменів, але частіше діагностується у хлопчиків Відбувається через надмірний тиск у точці, де сухожилля надколінка стикається з хрящовою зоною зростання молодої людини. У навколосуглобових тканинах починаються дистрофічні процеси, що ведуть до руйнування структури коліна. Найчастіше виникає у дисциплінах, де практикуються стрибки чи активний біг. Якщо у вашої дитини діагностували хворобу Осгуда-Шлаттера – рекомендуємо Колінний бандаж-стяжка при хворобі Осгуда-Шлаттера купити Київ. У переважної більшості юніорів, симптоми проходять у міру припинення інтенсивного зростання кісток, але при тяжкому перебігу недуги - коліно втрачає функції, а відчуття болю іноді супроводжує все життя.

Ушкодження передньої хрестоподібної зв'язки

Ротаційний підворот у коліні вважають найчастішою причиною розтягувань та розривів ПКС. Подібні ситуації нерідкі під час занять різновидами спорту з м'ячем (гандбол, волейбол, баскетбол). У юніорській лізі гандболу Швеції проводились дослідження під час щорічного триденного туру протягом 3 років. З 7320 осіб, розриви зв'язок отримали 153 спортсмени, левову частку з яких складали ПКС. Захистити маленьких чемпіонів від подібних неприємностей можна вже сьогодні, якщо дитячі наколінники для гандболу купити Київ Бренд Rehband.

Унікальний принцип будови цієї зв'язки з 2 пучків колагенових волокон у вигляді хреста дозволяє забезпечити необхідну стабільність суглоба під різними кутами згинання. Функція бандажів якраз полягає в їхній додатковій підтримці, при якій навіть підвищений ступінь навантаження не вплине на правильне розташування всіх частин зчленування.

Пателофеморальний синдром

У колінному зчленуванні знаходиться суглоб, утворений верхнім краєм надколінка і суглобовою поверхнею стегнової кістки, званий латиною «пателла». У цьому місці часто спостерігаються болі різного походження, що дістали назву пателофеморальний больовий синдром.

Патологія більше докучає дівчаткам-підліткам і виникає внаслідок надмірної фізичної активності. До інших провокуючих факторів відносяться дисбаланс між різними групами м'язів та неправильне положення колінної чашки. Небезпека захворювання полягає в тому, що згодом воно може перейти в артроз колінного суглоба, вилікувати який дуже складно. В основному артритно-артрозні запалення дуже рідкісні в юному віці, проте останніми роками спостерігається їхнє помітне збільшення.

У нашому магазині можна дитячі наколінники для волейболу купити Київ та інших спортивних дисциплін, які допомагають вашим дітям уникати пошкоджень та впевнено йти до поставлених цілей.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.