Колено бегуна фото

Коліно тікає фото

Міфи і правда про коліна бігуна

Бігові вправи надають значне навантаження на суглобові частини коліна, саме тому бажано заздалегідь купити наколінники для бігу хорошої якості (Німеччина 🇩🇪). Активна пробіжка здатна зміцнити організм людини, проте дехто має тверду впевненість у негативних наслідках для коліна від подібних занять. Нові дослідження проливають світло на те, як дійсно впливають бігові тренування на суглоби нижніх кінцівок, і геть-чисто розвіюють легенди про їх руйнівний вплив.

3 основні міфи про шкоду бігу для колінного зчленування

1. Ви прискорите знос хрящової тканини

Медики говорять про вікову дегенерацію хрящової тканини, яка стає причиною крихкості кісток. Поширена думка про те, що чим інтенсивніше бігун займається, тим швидше заробляє цю патологію. На противагу такому твердженню, центр біотехнічної інформації провів власні тести, що допомагають зрозуміти протилежне: структура колінних хрящів при бігових тренуваннях значно покращується. М'язи ніг стають міцними, покращується кровотік та відновлюється правильне харчування суглобів. Підвищити результативність занять вам допоможуть спортивні наколінники Rehband 105306, які довго зберігають колінний суглоб розігрітим і стабілізують рухи.

Не зайвим буде згадати приклад індійського марафонця Фауджа Сінха, якому перевалило за 100 років. Він все життя бігав довгі дистанції, і досі перебуває у чудовій формі.

2. Ви заробите артрит

Вчені США цілих 18 років спостерігали за двома групами людей: перша становила кілька людей, які не займалися бігом, а друга з шанувальників пробіжок. У 1 групи схильність до артриту була на 12% вищою, ніж у 2, а фахівці зробили висновок, що біг навпаки перешкоджає виникненню патологій коліна. У нашому магазині ви зможете підібрати наколінники для бігу ціна яких відповідає їх високій якості.

3. Ви обов'язково страждатимете від «коліна бігуна»

У новому дослідженні Університету Північної Кароліни було визначено найімовірніші причини цього захворювання. У більшості випадків надколінно-стегновий больовий синдром виникав у тих, хто мав слабкі квадрицепси та біцепси стегна. Експеримент підтвердив той факт, що цю проблему можна вирішити, зміцнюючи м'язи кінцівок та практикуючи наколінники Rehband 7953.

Спортсмени-професіонали спроможні заздалегідь визначити, чи вони входять до групи ризику, про що свідчать такі нюанси:

1. При сидінні навпочіпки коліно перехрещується з великим пальцем;

2. Під час закінчення стрибка стопа сильно прогинається;

3. Коли спортсмен приземляється, коліна що неспроможні повністю згинатися.

Якщо ви вже зіткнулися з подібною проблемою, обов'язково носите бандажі, що стабілізують. Про те, як вибрати наколінники для бігу перевіреної марки, читайте на сторінках нашого сайту.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.