Колено прыгуна»у волейболистов и как его избежать?

Коліно стрибуна» у волейболістів і як його уникнути?

За статистичними даними, близько 50% спортсменів чоловічої статі, які займаються волейболом, страждають від коліна стрибуна. Фактично будь-яке збільшення динамічного навантаження на зв'язку надколінка, збільшує ризик виникнення неприємного синдрому та його наслідків, тому бажано заздалегідь купити наколінники для волейболу Київ належної якості. Використовуючи такий різновид екіпірування, ви убезпечите себе не тільки від втомних травм до яких зараховують тендиніт, але й від гострих ушкоджень під час відповідальних матчів.

3 етапи розвитку пателярної тенднопатії

1. Волейболіст відчуває болі на різних ділянках коліна (верхня та нижня частини надколінка, великогомілкова кістка, сухожилля);

2. Больовий синдром посилюється, відчуття дискомфорту зростають;

3. Виникає сильний біль, що змушує припинити тренування. В іншому випадку може статися повний розрив сухожилля надколінка.

Якщо говорити про професійних спортсменів, то така травма може надовго вибити з ладу, позбавляючи можливості брати участь у відповідальних змаганнях.

Терапія на початкових стадіях патології

Спочатку тренування можна не скасовувати, проте після їх закінчення необхідно накладати охолоджувальні засоби в больову точку на 15 хвилин.

Тепер саме час використовувати наколінники для волейболу. відомої марки Рехбанд, щоб зафіксувати суглобові частини у правильному положенні. Якщо положення почало посилюватися, припиніть різкі ривкові рухи та стрибки, а також уникайте частих згинань кінцівки.

Що робити при запущеному коліні бігуна?

Відмовтеся від спортивної активності на тривалий термін часу та зверніться за допомогою до фахівців, які використовують методи розтирання в поздовжньому та поперечному напрямках. Чи не відчуваєте жодних зрушень після подібних заходів? Тоді вам знадобиться консультація хірурга, а можливо й оперативне втручання.

Як вибрати наколінники для волейболу відповідної моделі?

Наколінники Rehband добре розподіляють навантаження, мінімізуючи їх у місці кріплення, а спеціальна подушка із силіконовим наповнювачем здатна захистити від механічних ударів. У нашому магазині також є вироби з елементами жорсткості, що гарантують сильний ступінь фіксації, що дозволяє тримати зв'язки та сухожилля в оптимальному положенні. Використовуючи супорти з Німеччини, ви зробите волейбол безпечною грою в задоволення!

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.