Мифы и правда об ревматоидном артрите

Міфи і правда про ревматоїдний артрит

Прислів'я «Знання — це сила» дуже актуальне, коли йдеться про ревматоїдний артрит, що провокує низку запальних процесів. Першою мішенню цієї патології нерідко стає колінна чашка, тому спостерігаючи початкові симптоми, бажано наколінники при артрозі купити Київ з Німеччини 🇩🇪 перевіреної марки. Маючи правильну інформацію, можна навчитися краще поводитися зі своєю хворобою та пов'язаними з нею обмеженнями.

Цифри та факти про поширеність артриту

* Аутоімунне захворювання найчастіше стає причиною інвалідності. Більше 70% пацієнтів набувають статусу тимчасово непрацездатних, а потім групу інвалідності;

* За прогнозами медиків до 2030 року патологією страждатимуть 67 млн осіб;

* 300 тисяч дітей поставили діагноз ревматит.

5 поширених помилок про хворобу суглобів

1. Артриту схильні лише особи похилого віку

Хоча більшість хворих припадає на вікову категорію старше 60 років, лікарі все частіше діагностують запальне захворювання у молоді та дітей. Навіть немовлята у віці близько року ризикують придбати небезпечну недугу, яку називають ювенальним ідіопатичним артритом.

2. Хвороба піддається повному лікуванню

Хронічне захворювання залишається з людиною на все життя, а повністю позбутися її практично неможливо. Однак підтримувати організм можна, і навіть потрібно, адже якщо нічого не робити, то запалення стане безконтрольним, вражаючи суглоби та інші органи. Останнім часом почали використовувати новий клас препаратів, які називаються біологічними, які допомагають навіть у важких випадках. Також доречно наколінники при ревматоїдному артриті купити Київ марки Рехбанд, якщо у вас страждають коліна.

3. Патологія не несе небезпеки

Іноді артрит плутають із незначними болями в суглобах, і думають, що його можна вилікувати одним прийомом таблеток. Це велика помилка, адже згодом хворий ризикує зіткнутися із сильними болями та обмеженнями у рухах, що погіршує якість життя. Більше того, іноді виникають відхилення у функціонуванні внутрішніх органів, особливо страждають серце та судини.

4. До появи ревматитів призводить неправильний режим харчування

Буде мудро дотримуватися певної дієти, але безпосередньо харчування ніяк не впливає на виникнення подібних запалень. Остерігайтеся спекулянтів, які пропонують різні лікарські засоби, що нібито допомагають налаштувати функцію харчування, щоб вилікувати хворобу.

5. Потрібно змінити клімат і суглоби не хворітимуть

Хоча наявність теплої погоди без підвищеної вологості може трохи знизити больовий синдром, зруйнована хрящова тканина зовсім не пов'язана з атмосферними коливаннями. Тримати в теплі суглоб нижньої кінцівки можна за будь-якої погоди, якщо купити ортопедичні коліна при артрозі ціна яких, буде виправдовувати їхню високу якість.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.