Опасность разрыва крестообразной связки и меры ее профилактики

Небезпека розриву хрестоподібної зв'язки та заходи її профілактики

Небезпека розриву хрестоподібної зв'язки та заходи її профілактики

Останнім часом дуже часто з'являються повідомлення про чергового атлета, який втратив можливість брати участь у відповідальних змаганнях через серйозну травму. Якщо пошкодилися плечі чи меніски, спортсмен може швидко відновитись, проте діагноз «розрив хрестоподібної зв'язки» здатний змусити як новачка, і досвідченого надовго відмовитися від активного життя. Тому багато медиків попереджають про заходи профілактики, оскільки розрив хрестоподібної зв'язки та заняття спортом несумісні поняття. Ми рекомендуємо наколінники для кросфіту купити Київ і постійно тренуватись у цих бандажах.

Причини та провокаційні фактори розриву КОС коліна

Зазвичай такі неприємності відбуваються в результаті різкого удару по коліна спереду або ззаду. Також бувають ситуації різкого повороту стегна без усунення гомілки та стопи в аналогічну сторону. Лижники ризикують впасти назад із зафіксованою до землі стопою, а баскетболісти приземлиться на прямі ноги після потужного стрибка. Ви будете особливо схильні до розривів, якщо у вас:

* Слабкі м'язи стегон;

* Широкий таз та великий розмір міжмишлункового отвору;

* Дисбаланс статевих гормонів;

* Швидке скорочення м'язових тканин.

При розриві хрестоподібної зв'язки наколінники Rehband здатні набагато скоротити період реабілітації, а в профілактиці отримання травми їм практично немає рівних.

У чому небезпека розриву хрестоподібної зв'язки?

Ушкодження суттєво знижує якість життя хворого, адже структура колінної чашки вже не може нормально виконувати свої функції.

1. Людина може відчувати сильні болі та обмеження при русі;

2. Кінцівка більше не виконує роль опори;

3. Через набряк та нестабільність виникає почуття дискомфорту.

При спостереженні таких симптомів необхідно звернутися до лікаря-ортопеда та пройти обстеження.

Профілактика травми - найкращий спосіб її уникнути

Хоча сучасні методики та новітнє обладнання сприяють ефективному лікуванню даного пошкодження, краще заздалегідь вжити заходів щодо його запобігання. Сюди відноситься уважність при заняттях, уникнення травмонебезпечних ситуацій у побуті та на робочому місці. Також уникнути розриву хрестоподібної зв'язки бандаж на коліно купити Київ Рехбанд допоміг багатьом професійним спортсменам. Якісний виріб відмінно підтримує колінний апарат у правильному положенні, та сприяє відсутності позамежного навантаження.

У чому полягає комплексне лікування?

На першому етапі терапії, всі заходи спрямовані на зменшення больового синдрому та зняття набряклості. Спочатку рекомендують до хворого місця прикладати лід чи холодний компрес. Наявність крові в суглобовій порожнині є показанням для пункції, в результаті якої забираються кров'яні виділення. Наступним важливим кроком буде іммобілізація суглоба за допомогою гіпсової пов'язки. Хорошою альтернативою буде носіння спеціального фіксатора на коліно, придбати який можна в нашому інтернет-магазині. Додатково до цього лікар призначає нестероїдні препарати, що прибирають запалення.

На наступному етапі відбувається зняття гіпсу або ортопедичного пристосування та призначення фізіотерапевтичних процедур для прискорення розробки коліна (масаж, гімнастика тощо). Через півтора місяці пацієнт проходить повторний огляд. Успішним вважають лікування, якщо відсутні ознаки нестабільності, інакше призначають оперативне втручання.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.