Остеохондроз позвоночника - можно ли заниматься спортом? 

Остеохондроз хребта – чи можна займатися спортом?

Під час тренувань бодібілдингом часто зустрічаються люди, які займаються спортом всупереч остеохондрозу хребта. У будь-якому випадку, атлет повинен ретельно продумати тренування, а також пояс для пауерліфтингу купити Київ або неопреновий пояс купити Київ Rehband, що надає відмінну підтримку хребту. Відповідь на запитання чи можна качати м'язи з такою патологією, залежить від ступеня переносимості навантажень, тяжкості захворювання та інших нюансів.

Наслідки остеохондрозу

При такому діагнозі у хребетному стовпі відбуваються дегенеративні зміни, через які порушується правильний кровообіг. Щоб посилити крообіг, радимо пояс для пауерліфтингу купити Київ з неопрену. Поживні речовини вже не можуть надходити до суглобів у повному обсязі, через що вони швидко зношуються. Будь-які скорочення м'язів біля хребетних дисків приносять больовий синдром, а м'язові тканини стають з кожним днем слабші. Якщо додати до цього стреси та непомірне фізичне навантаження — заняття для культуриста можуть закінчитися будь-якої миті.

Як правильно качати прес?

Хочете мати м'язисте тіло, незважаючи на проблеми зі спиною, тоді запам'ятайте кілька правил:

1. Тримайте ступні, не відриваючи від статі;

2. Підборіддя втискайте в шию;

3. Уникайте різких ривків;

4. Згинайте поперек;

5. Застосовуйте пояс атлета купити для розвантаження.Король усіх вправ при остеохондрозі

Спочатку після загострень, з присіданнями доведеться почекати. Приблизно через 2 місяці можна включати вправи з гантелями, а не зі штангою. Підберіть снаряди так, щоб можна було зробити 20 разів із запасом. Через деякий час, якщо самопочуття покращилося, можна поступово спробувати тренуватися в повному обсязі, проте варто уникати різких рухів, і прислухатися до відчуттів у своїй спині.

Не забувайте робити розминку

Головне завдання, яке займається фітнесом, - зупинити прогрес патології. Любителі залізного спорту повинні так побудувати тренувальний процес, щоб пошкоджена область спини завжди була розігріта та насичена кров'ю. У цьому допоможе хороша суглобова розминка, яка повинна проводитись після занять на кардіотренажері, а також можливість пояс для важкої атлетики купити Київ марки Rehband, що підтримує хребет у правильному положенні. В першу чергу необхідно тренувати глибокі шари м'язів, розташовані поблизу дисків спини. Підтримуючи активність м'язової маси, людина вирішує кілька завдань:

1. Відновлює правильне кровопостачання хрящової тканини;

2. Сприяє міцності м'язового каркасу;

3. Робить гнучкими структури, які відповідають за становище хребців.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.