Плюсы и минусы гандбольных тренировок для детей

Плюси та мінуси гандбольних тренувань для дітей

Гандбол відноситься до активних ігор, що гармонійно розвивають фізичну витривалість дитини, тому варто до неї придивитися. У ньому немає нападів та елементів боротьби, що дає можливість повноцінно займатися як хлопчикам, так і дівчаткам. Все ж таки спортивна дисципліна приносить чимало травм кінцівок, тому батьки повинні придбати дитячі спортивні наколінники купити Київ Rehband як засіб профілактики ушкоджень.

Очевидна користь гандболу

У дітей тренується спритність і покращується координація рухів. Побігати з м'ячем корисно і тим, хто бажає розвинути свій інтелект, адже необхідно правильно спрогнозувати хід і прийняти рішення за кілька секунд.

Бажаєте тримати фізичне здоров'я дітей у тонусі? Здавайте маленьких непосид на гандбольні тренування, проте спершу купіть у нашому магазині дитячі наколінники для гандболу купити Київ Ребанд

Іншими позитивними характеристиками гандбольних тренувань будуть:

* Рівномірний розвиток мускулатури ніг та рук;

* Зміцнення серцево-судинної системи та легень;

* У дитини розвиваються навички цілеспрямованості, працьовитості та витривалості.

Данік з Бреста і гандбол

Хлопчик познайомився з грою у віці 4 років і закохався у неї з першого погляду. Спочатку він тренувався вдома, тоді м'яч літав по всій квартирі і батьки вирішили здати малюка до секції, коли він досягне шкільного віку. Однак початок навчання співпав із серйозною хворобою — була низка операцій та боротьба за життя в реанімації. Перед складним оперативним втручанням Данило по-дорослому запитав у тата, чи підтримує його команда з гандболу, адже він не пропускав жодного матчу. Почувши позитивну відповідь, син впевнено підійшов до хірургів. Заборони медиків не змогли відібрати бажання домашніх тренувань, де в спортивних баталіях м'яч іноді замінює зім'ятий картон, а хлопець не перестає вболівати за улюблену команду.

Мінуси все ж таки присутні

Будь-який батько повинен розуміти, що заняття у школі гандболу ризикують принести дітям проблеми зі здоров'ям. Часто гравці травмують пальці, отримують струс мозку та розтягують зв'язки колінного суглоба. Останнє пошкодження втомного характеру може бути непомітним, проте згодом ризикує призвести до складних травм, що змушує дорослих мати дитячі наколінники для гандболу високої якості. Їхня ортопедична конструкція передбачає захисні елементи, завдяки яким дитині не страшні ніякі падіння. Також варто відмовитися від занять гандболом у таких випадках:

1. У малюка проблеми із зором;

2. Спостерігається задишка та патологія органів дихання;

3. Є збої у роботі серця;

4. Були скарги на скутість у суглобах.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.