Польза баскетбола для женщин

Баскетбол для жінок

Баскетбол відноситься до різновидів фізичної активності, яка не тільки допоможе весело провести час, але й зміцнить ваше здоров'я. Однак не варто забувати, що цей вид спорту має протипоказання, а також вважається дуже травмонебезпечною грою. Можливість наколінники для баскетболу купити Київ або ці перевіреної марки, дозволить дівчатам почуватися впевненіше, адже вони будуть захищені від травм та наслідків падінь на ігровому полі.

7 плюсів баскетболу

1. Позитивно впливають на серцево-судинну та нервову системи;

2. Зміцнюють імунітет та витривалість гравця;

3. Гармонійно розвивають усі види м'язових структур;

4. Тренують органи дихання;

5. Приносять користь для м'язів очей;

6. Підтримують струнку фігуру;

7. Розвивають самодисципліну та зосередженість на цілях.

Відмінний помічник у рятуванні від ваги

Баскетбольний м'яч стане найкращим варіантом для схуднення, адже всього за 40 хвилин активної гри ви спалюєте приблизно стільки калорій, як при 90 хвилинному забігу. Секрет полягає в тому, що для споживання енергії організм починає спалювати жирові відкладення у значній кількості, і зрештою дівчата позбавляються зайвої ваги. Сьогодні цей факт змушує багатьох одягати супорт коліно купити Київ високої якості, та проводити оздоровчі заняття з баскетболу.

Як Бріттані Грайнер розвіяла теорію вчених

Фахівці кажуть, що баскетболістки не в змозі стрибати вертикально на великі відстані, на відміну від чоловіків. За їхніми словами жінки відриваються від поверхні максимум на півметра, а протилежна стать мінімум на 70см. Саме цей факт, стверджували вони, пояснює неможливість спортсменок забивати м'яч зверху. Бріттні стала винятком із правил, оскільки у багатьох змаганнях регулярно поповнювала табло очками саме таким способом, раз у раз з'являючись у стрічці новин. Маючи унікальне зростання (203см) чемпіонка показала всю красу жіночого баскетболу.

Якісне екіпірування - запорука плідних матчів

Будь-яка дама, яка бажає закидати м'яч у кошик, повинна подбати про спеціальну форму і відповідне взуття, але не менш важливою є наявність елементів захисту. Наприклад компресійний рукав рекомендують використовувати для зниження навантаження на кидкову руку та збільшення витривалості. Відповідні баскетбольні наколінники купити Київ бажано практикувати для підтримки нижніх кінцівок, які постійно перебувають у русі. Зверни увагу на неопреновий бандаж Рехбанд 5 мм з рожевими вставкамиВін підкреслить вашу жіночність, і буде відмінною мотивацією до наступних занять.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.