Почему КроссФит обрел популярность среди предпринимателей?

Чому КросФіт набув популярності серед підприємців?

Чому КросФіт набув популярності серед підприємців?

На перший погляд незрозуміло: що може бути спільного у бізнесу з брендованою системою підготовки, проте останнім часом модний різновид фітнесу набув справді шаленої популярності серед підприємців. Спочатку успішні чоловіки та жінки надягають наколінники для кросфіту купити Київ від німецького виробника 🇩🇪 і активно починають освоювати кругові тренування, а потім вони настільки захоплюються, що вже не можуть без занять, що відповідають їхньому характеру та кар'єрним амбіціям.

Як успішний фінансист усе проміняв на CrossFit

Любов до фітнесу зародилася у юного економіста разом із бажанням позбавитися 100кг ваги, який завдавав хлопцеві чимало проблем зі здоров'ям. Вже через три місяці він скинув 30 зайвих кілограмів, а через шість, зміг побачити довгоочікувані кубики на животі. Ерлан Манатаєв непомітно пішов у питання тренувань, які приносили чимало користі та задоволення, яких не міг дати фінансовий сектор.

2014 став переломним у житті тепер уже спортсмена з Алматі, він пройшов навчання за кордоном і отримав сертифікати інструктора з кросфіту. Спочатку став наставляти бажаючих у знімних залах, а потім придбав своє приміщення, ставши власником знаменитого кросфіт-клубу Golden Eagle, що вміщує за місяць до 150 активних користувачів.

Подібні заняття принесуть більше користі, якщо ви практикуватимете наколінники для кросфіту в Україні. знаменитої марки Rehband.

3 причини, що мотивують бізнесменів до тренувань

1. Важливість досягнення позитивних результатів.

Зазвичай атлети контролюють свої успіхи, записуючи кожен крок та будь-яке поліпшення. Ефективність замінюється цифрами, що дозволяють постійно бачити результативність занять, досягаючи нових вершин. Всі дані перед очима, і нікуди від них не подітися — так само, як у бізнесі.

2. Баланс між двома факторами.

Досвідчений підприємець не повинен бути сліпим до конкурентів, адже така помилка може відіграти негативну роль, позбавляючи прибутку всю компанію. З одного боку, потрібно використовувати максимум інформації, що дозволяє бути на плаву в океані бізнесу, з іншого — пам'ятати про цілі заради яких він створювався. Участь у кросфіт-іграх чимось схожа, адже потрібно бути обережним, контролюючи кожен крок. Нарівні з цим не можна випускати з уваги свої цілі та повністю бути на них сфокусованим.

3. Шанс виробити силу волі.

У будь-якого спортсмена бувають невдалі дні, коли не хочеться піднімати штангу, а фізичне напруження вимотує у всіх сенсах. Тут важлива не сама поразка, а можливість повернутися до ладу, ухваливши рішення про продовження бою за першість. Підприємець подібно кросфітеру, зобов'язаний будь-яку невдачу сприймати як можливість довести протилежне, вивчаючи з ситуації важливі уроки, що стали в майбутньому непоганим фундаментом для успіху.

Передбачливість – важлива риса і у спорті, і у бізнесі. Захистивши себе від усіляких ризиків, успішний керівник зможе впевнено нарощувати оберти. Використовуючи можливість купити наколінники для кросфіту Київ високої якості, ви уникнете травматизму, і полегшите навантаження під час командних змагань.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.