Причины травм позвоночника в тяжелой атлетике

Причини травм хребта у важкій атлетиці

Ушкодження спини може позбавити спортсмена повноцінних тренувань і призвести до відсутності позитивних результатів, тому багато хто вирішує атлетичний пояс купити Київ Rehband, що надає м'язам потужну підтримку. Іноді травми хребта закінчуються незворотним процесом, що загрожує повною відмовою від занять. Оскільки спинний мозок дуже вразливий, а хребетний стовп відновлюється дуже повільно, каліцтва можуть призвести до довічної інвалідності.

Слабке місце силача планети

Йдеться про легендарного штангіста з Білорусії Леоніда Тараненка, який майже 30 років тому встановив світовий рекорд, піднявши снаряд із найбільшою вагою (266кг). Однак під час підготовки до чемпіонату світу 1983 року йому довелося лягти на операційний стіл. Він коментує: «Подібне втручання лікарів стало необхідним через давню травму хребта та безперервні заняття.. Я неодноразово відчував ниючі болі в спині, але мовчки терпів, піднімаючи великі ваги. Коли у мене всерйоз заклинило спину, медики ввели ампулу анаболіка і занесли всередину стафілококову паличку. Зараження мого організму швидко прогресувало, тому хірурги буквально рятували мені життя».

Атлет Тараненко поставив ще один своєрідний рекорд, поступово повернувшись до спортивної кар'єри після двох місяців виснажливого лікування, що майже нікому не вдавалося.

Чому виникають травми в бодібілдингу та пауерліфтингу?

Захоплення такими різновидами спорту нерідко супроводжуються ушкодженнями попереку, тому кожному атлету варто атлетичний пояс купити Київ перевіреної марки. Патології хребта з'являються в результаті:

* що вийшла з-під контролю фізичного навантаження;

* Відсутності рівномірності тиску на окремі м'язи;

* Порушення правильної техніки вправ;

* не підходящої екіпіровки;

* надто активного тренування, що не дозволяє повноцінно відновлюватися;

* Дегенеративних змін у структурі хребта (остеопороз, остеохондроз).

Як не допустити спортивної травми?

Найважливішими заходами є ретельне дозування навантаження та атлетичний пояс купити Київ Рехбанд, який буде фіксувати всі хребці у правильному положенні. Також необхідно «готувати» м'язи до майбутнього тренування, приділяючи належну увагу розминці. Не зайвим буде прийом спеціальних добавок для зміцнення сполучних тканин. Давайте організму достатньо часу для відпочинку, а у разі виникнення болю, що не вщухає, пройдіть консультацію у фахівця.

У нашому магазині ви зможете атлетичний пояс купити Київ з Німеччини, який став для багатьох знаменитостей чудовою страховкою від перевантажень та травм.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.