Советы доктора Бубновского при артрозе коленного сустава

Поради доктора Бубновського при артрозі колінного суглоба

Для успішної боротьби з артритом коліна, крім ретельно підібраних фізичних вправ, які найкраще виконувати в Став на коліна при артрозі марки Rehband, потрібне і правильне харчування. Комплексний підхід до вирішення проблем із суглобами допоміг деяким безнадійним пацієнтам навіть відкинути «подружку» у вигляді милиць, а інші взагалі позбулися ниючих болів, чим значно покращили якість життя.

Лужна дієта, яку радить Поль Брегг

Основною умовою гарного функціонування організму є оптимальний кислотно-лужний баланс. При запальних процесах у колінній чашці відбувається підвищення кислотності в крові. Саме тому необхідно дотримуватись лужної дієти, що дозволяє відновити правильний обмін речовин, тим самим оздоровивши як суглоби, а й всю кісткову систему людини.

Основа харчування - сирі овочі, фрукти, салати

Необхідно вживати продукти, що зменшують кислотність, що містять залізо, кальцій, калій, магній та натрій. Із фруктів це абрикоси, апельсини, банани, груші, яблука, вишні. Якщо йдеться про овочі, сміливо їжте буряк, моркву, капусту, салат. Всі вони містять малу кількість білка та багато води. Також у розумних кількостях можна додавати свіжі горіхи та насіння. Кожен прийом їжі необхідно починати з кількох фруктів чи порції овочевого салату.

Не забувайте регулярно займатися фізичними вправами, застосовуючи медичні ортопедичні наколінники, що допомагають уникнути високих навантажень на апарат коліна.

Чим приваблива дієта при артритах за С. М. Бубновському?

Насамперед вона не буде надто суворою для будь-якого пацієнта. Наприклад, тут немає повної заборони на м'ясні продукти. При запущених артритах та артрозах, професор не рекомендує захоплюватися свининою та яловичиною. Вітається кролик, баранина та курка у поєднанні із зеленню. Після занять кінезітерапією Бубновський рекомендує поповнювати запаси організму білковою їжею. Щодо молочних продуктів — це повинні бути виключно кисломолочні вироби без штучних добавок.

Сергія Михайловича Бубновського щодо дієти:

1. Щодня вживати на сніданок крупи, постійно чергуючи їх;

2. Виключити часте споживання борошняного у вигляді здобних булочок, пиріжків, а також не вживати консервованих продуктів;

3. Поповнюйте меню свіжими овочами та зеленню, заправляючи не рафінованою олією. Рекомендується частіше робити салати з капусти, що допомагає виводити токсини;

4. Добову кількість випитої води поступово довести до 3 літрів і випивати перед їжею. Зелений чай для суглобів принесе більше користі, ніж чорна або кава;

5. Позбавтеся прийому спиртного та тютюну.

Якщо ви запасетеся терпінням, а також купити наколінники від артрозу відповідного розміру, то обов'язково зможете знизити рівень больового синдрому та налагодити активне життя.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.