Травмы колена волейболистов

Травми коліна волейболістів

Спортивний волейбол у звичайному та пляжному варіантах – заняття не для слабаків, а для потужних атлетів, які вирішують заздалегідь купити наколінники для волейболу Київ перевіреної марки. Хоча цей різновид спорту не відноситься до контактних, травми пальців і коліна в ній не рідкість. Ви не можете уявити собі, скільки людей, почавши займатися грою з м'ячем, тихо-мирно пішли з волейболу через часті каліцтва. Досягнення вершин у великому спорті, подібно до підкорення Евересту, причому вдається це не тільки найвищим і найсильнішим, а й передбачливим, а з цієї причини щасливим.

Пошкодження колін у волейболі — зворотний бік медалі

Трапляються як втомні, так і гострі травми коліна. Серед втомних перше місце займає тендиніт зв'язки надколінка, або інакше «коліно стрибуна». Виникає патологія через надмірне навантаження у місці кріплення надколінного сухожилля до нижнього краю надколінної чашки.

Травми передньої хрестоподібної зв'язки

В'язку про яку йдеться, вважають однією з важливих складових для стабілізації колінного суглоба, що дозволяє уникнути зміщення гомілки. Отриманий розрив часто стає неминучим спортивної травми.

Можливі причини та симптоми розтягувань

До факторів, що провокують розтягування, відносяться:

1. Різка зупинка чи зміна напряму рухів;

2. Раптове уповільнення при активному бігу;

3. Невдалий стрибок та приземлення;

4. Зіткнення, що супроводжується ударом по колінній чашці.

Травмова людина зазвичай спостерігає характерний тріск, що сигналізує про зміщення коліна. Спостерігається дискомфорт при ходьбі, а також болі та набряклості. Продовжувати заняття не рекомендують, оскільки ви ризикуєте пошкодити меніски. Хорошою профілактикою від розтягувань буде можливість наколінники для волейболу. з Німеччини, головним завданням яких є стабілізація коліна гравця.

Навіщо фіксувати колінний апарат при розриві КОС?

Це гостра травма, що супроводжується порушенням процесів біомеханіки, що викликає почуття нестійкості та неможливості правильної координації рухів. У свою чергу розриви хрестоподібних зв'язок провокують перевантаження інших колінних елементів. Медичні дані свідчать, що у 70% випадків, подібні ушкодження неминуче закінчуються патологією меніска. Якщо ви відчули різкий біль, помітили скупчення крові, або вас турбує почуття нестійкості в коліна, обов'язково зверніться до медиків. Вони призначать холодний компрес і порекомендують носити бандаж, що допомагає тримати кінцівку у правильному положенні.

Розмірковуючи про те, як вибрати наколінники для волейболу від Rehband, пам'ятайте про їхні відмінні властивості фіксації, які досягаються завдяки міцним ременям.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.