Травмы колена в пауэрлифтинге

Травми коліна в пауерліфтингу

Багато атлетів відчувають біль у колінному суглобі під час присідань зі штангою, тому вирішують купити наколінники для пауерліфтингу Київ перевіреної марки. Причинами таких неприємностей можуть бути різні захворювання, а також вірусні інфекції та неправильний режим харчування. Однак больовий синдром може з'явитися за суто технічними факторами, наприклад, через порушення техніки присідань.

Богатир із Прибалтики та секрет його успіху

Жидрунас Савіцкас єдиний у Європі силач, який зробив присід із 400 кг штангою, і набрав у триборстві 1000 кг. Могутній литовець виграв титул чемпіона, проте пізніше отримав травми обох колін під час змагань із силового екстриму на Фарерських островах. Він повернувся у форму через 9 місяців, зміг відновитися і навіть виграти чемпіонат Литви з пауерліфтингу. Кілька разів перемагав на турнірі «Найсильніша людина планети», а допомогла правильна стратегія, включаючи застосування налокітників я наколінників для пауерліфтингу Rehband, що захищають атлет від серйозних пошкоджень.

Основні помилки спортсменів при підходах із присіданнями

1. Недостатня розминка м'язів та суглобів;

2. Затисненість м'язових тканин, через відсутність правильної гнучкості;

3. Коліна завалюються під час підйому всередину, що посилює навантаження;

4. Початок тренування з жиму ногами. Робіть вправу після присідань, тоді колінне зчленування не хворітиме;

5. Різке збільшення ваги, що провокує перевантаження.

Розтягнення зв'язок - провокуючий фактор болю

На тлі серйозних травм, пошкодження зв'язок може не викликати особливого побоювання, і це дарма. Коли патологія на початкових стадіях, людина не відчуває сильного дисккомфорту, однак пізніше це позначається при тренувальних вправах і різних рухах. Якщо розтягування набуває складної форми, суглоб обмежується рухливості, а часом перестає виконувати свої функції.

Захворіло коліно на початку занять. Що робити?

У будь-якому випадку слід припинити виконання підходу, а якщо болючі відчуття не припиняються довгий час, краще звернутися до медиків.

Якщо з часом область коліна заспокоїлася, присідайте з меншою вагою, а також контролюйте стан хворої частини кінцівки. Тим, хто займається силовими присіданнями, рекомендують їсти спеціальні харчові добавки, що зміцнюють хрящ і зв'язки. Не забувайте купити наколінники для пауерліфтингу у Києві бренду Rehbandє потужним засобом профілактики різних пошкоджень колін атлетів.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.