Хрустит колено - что делать?

Хрумтить коліно - що робити?

Хрумтить коліно - що робити?

Хрускіт у колінному зчленуванні зазвичай сигналізує про наявність патологічних змін у структурі хрящової тканини. При багатьох захворюваннях порушується поживна функція хряща, що призводить до втрати колагену та деформації.

Поява подібного симптому говорить про необхідність знизити навантаження на ділянку суглоба, для чого бажано наколінники при артрозі купити Київ гідної марки з Німеччини 🇩🇪.

Причини клацання в області коліна

1. Підйом тягарів, що викликають позамежне навантаження на суглоб;

2. Незручне взуття із високими підборами;

3. Постійне вживання гострих та солоних страв;

4. Надлишкова вага;

5. Сидячий образ життя.

Хвороби, що викликають хрускіт

* Артрити та артрози;

* Склеротизація м'яких тканин;

* Відкладення солей кальцію.

Краще розібратися з причиною появи неприємних звуків вам допоможе консультація лікаря-травматолога та призначення відповідного лікування.

Коли не варто бити на сполох?

Іноді хрускіт у коліні є природним фізіологічним процесом, який з часом припиняється. До цього призводять різкі рухи, а також підвищена мобільність суглобів у дітей та підлітків. Але у 15% дорослого населення інтенсивні звуки при згинанні — розгинанні свідчать про початок деформуючого остеоартрозу.

Що, якщо встановили початкову стадію артрозу?

Цю хворобу не можна пускати на самоплив, адже вона ніколи не проходить сама, проте за своєчасної комплексної терапії діагноз перестає бути вироком. Намагайтеся практикувати ортопедичні наколінники при артрозі ціна на які не може бути низькою. Якісні наколінники купити Київ допоможуть тримати коліна в теплі, а також заберуть надмірне навантаження.

Якщо ви страждаєте від постійного болю, то доречно також приймати болезаспокійливі препарати. Вони можуть вилікувати пацієнта, але здатні зняти симптоми. Медики рекомендують застосовувати хондропротектори, до складу яких входять речовини, які є будівельним матеріалом для хрящової тканини. Вони збільшують рухливість суглоба і уповільнюють дегенеративні процеси.

Але не варто очікувати швидкого результату, позитивний ефект буде помітний лише за кілька місяців.

Альтернативні методи лікування

1. Лікувальна фізкультура. Усі вправи слід виконувати на стадії стійкої ремісії;

2. Масаж. Зніме м'язову напругу та покращить стан колінної чашки;

3. Фізіотерапія (ультразвук, магніт тощо).

Отже, хрускіт у колінах - це привід задуматися про власне здоров'я та розпочати своєчасне лікування. Застосовуючи наколінники при артрозі купити Київ марки Рехбанд, ви уникаєте больових відчуттів та постійного почуття дискомфорту.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.