Чем опасно защемление позвоночного нерва?

Чим небезпечне защемлення хребетного нерва?

Будь-який біль у ділянці хребта сигналізує про розвиток запального процесу. Іноді міжхребцеві диски зміщуючись можуть чинити тиск, затискаючи нервові закінчення, що призводить до різких больових відчуттів. Уникнути неприємних симптомів допоможе низка профілактичних заходів, наприклад, можна атлетичний пояс купити Київ Rehband.

Чому виникає защемлення?

Основною причиною затискання нервових закінчень вважають патологію структури хрящової та кісткової тканини, які не в змозі забезпечити амортизацію всередині хребетного каналу. Цілком очевидно, що основа тіла потребує підтримки та правильної фіксації, тому багато хто заздалегідь вирішує атлетичний пояс купити Київ з Німеччини, як потужний профілактичний засіб. Іншими факторами ризику є отримані травми, гормональні збої, літній вік та помірні навантаження, пов'язані з тренуваннями або важкою фізичною працею.

Небезпека защемлення в області попереку та грудної зони

Якщо зачеплений нерв знаходиться у грудній зоні, то хворий часто відчуває порушення функції дихання, відчуває різкий біль внутрішніх органів і навіть серця. В останньому випадку симптоми часто нагадують загострення серцевого м'яза, що призводить до неправильного лікування.

Поперек також страждає від больових відчуттів, що передаються у верхні та нижні кінцівки. З'являються спазми м'язів, що згодом здатне призвести до кульгавості.

Різко затиснуло нерв. Що робити?

Якщо ви відчули гострий біль, постарайтеся забезпечити спині зручне положення. З профілактичною метою можна пройти курс масажу, а якщо ви належите до любителів спорту, обов'язково пояс для пауерліфтингу купити Київ високої якості. Даючи спокій м'язам у ураженій зоні, ви знизите ймовірність больового синдрому. При зверненні до лікарні вам призначать обстеження, а потім запропонують комплексне лікування із застосуванням вітамінів, медикаментів та різних мазей. Сюди входить комплекс спеціальної лікувальної фізкультури, спрямованої на розтяжку хребта та фізіо-процедури.

Пояс для підтримки спини Rehband - на варті вашого здоров'я

Це високоефективні аксесуари, що надають відмінний захист м'язів нижньої частини спини. Супорт для спини стабілізує рухи при піднятті важких речей, надає зігріваючий вплив, а також оберігає суглоби від перевантаження. Особливо оцінять атлетичний пояс купити Київ спортсмени, які займаються важкою атлетикою, адже він відрізняється масажним впливом та мінімізує біль.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.