Что лучше выбрать: эластичный бинт или наколенники?

Що краще вибрати: еластичний бинт чи наколінники?

Еластичний бинт чи наколінники?

Під час спортивного тренування суглоби нижньої кінцівки зазнають підвищеного навантаження, що провокує появу різних пошкоджень, тому багато хто практикує еластичне бинтування, або вирішують наколінники для присідань купити Київ високої якості. Виникає питання: бинти чи наколінники? Обидва засоби захисту мають однакову мету — створити компресійний ефект, що дозволяє уникнути наслідків надмірного навантаження, знижуючи до мінімуму ризик розтягувань та вивихів. Який з цих виробів вибрати вирішувати вам, але перш за все ви повинні оцінити ступінь комфорту та інші фактори, що впливають на продуктивність ваших занять.

5 переваг спортивного наколінника перевіреної марки

1. Ви заощаджуєте час, призначений на правильне надягання бинта;

2. Уникаєте переживань щодо надмірного натягу та його наслідків;

3. Не перев'язуватимете ногу кілька разів на день;

4. Бандаж гарантовано краще за хронічних патологій коліна;

5. З ним ви виглядаєте престижно на будь-яких змаганнях.

У яких випадках варто купувати бинти?

Якщо вам дуже важлива економія коштів, стрічка з бавовни або латексу обійдеться дешевше колінних фіксаторів. Разом з цим, будьте готові приділяти час для правильної експлуатації виробів та постійному контролю від сповзань. Також тканинні смужки підійдуть під час лікування різновидів варикозу в домашніх умовах.

Складнощі присідання зі штангою в бинтах

Якщо такі засоби захисту слабо намотані — вони не працюють, позбавляючи бажаного ефекту. Чим більша вага, тим повинна бути жорсткіша намотування, яку іноді важко витримують навіть досвідчені атлети, а новачки часто ридають від болю. Щоб такі засоби екіпірування «працювали», допомагаючи піднімати тяжкості, необхідно сильно відвести таз назад, дотримуючись кута згинання на рівні 90%. При подібному присіді коліна автоматично йдуть вперед, спотворюючи правильну техніку виконання вправи, завдаючи болючих відчуттів. Недосвідчені атлети повинні бути готові до наслідків у вигляді синців чи синців - саме так звикає шкіра до жорсткого бинтування, на відміну від спортивного супорта потрібної моделі.

Як допомагає неопреновий бандаж Rehband?

Якщо ви зупинили вибір на важкій атлетиці, краще заздалегідь купити еластичні наколінники у нашому магазині, практикуючи їх з перших підходів. Ці конструкції щільно облягають ногу, надаючи колінному апарату оптимальний прогрів та стабілізацію. На відміну від давлять пов'язок, їх носіння означає виключення дискомфорту та відмінний зовнішній вигляд. Професіонали часто використовують наколінники для пауерліфтингу Rehband 7051 купити Київ, рекомендована Світовою Федерацією Важкої Атлетики.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.