Что нужно знать о тренировках начинающим кроссфитерам?

Що потрібно знати про тренування кроссфітерам-початківцям?

Що потрібно знати про тренування кроссфітерам-початківцям?

Щоб швидше освоїти новий вид спорту та досягти бажаних результатів, необхідно спиратися на досвід інших, прислухаючись до їхніх настанов. Тим, хто вирішив серйозно зайнятися кросфітом, рекомендують віддати цілий місяць для вивчення техніки вправ і підготовки свого тіла до майбутніх навантажень. Досягти видимих результатів вам допоможуть регулярні заняття з індивідуальним тренером, а також наколінники для кросфіту купити Київ високої якості, що гарантують відсутність тяжких ушкоджень нижньої кінцівки.

До чого потрібно бути готовими атлетам-початківцям?

Ось що сказав Ілля Карягін, тренер CrossFit Fight Club:

«Цей вид спорту досить травмонебезпечний, і першими про себе дають знати коліна, потім спина та лікті.. Недосвідчена людина може легко надірватися. Якщо піднімаючи гантелі або штангу ви відчуваєте найменше відхилення від правильної техніки, це ваги принесуть вам більше шкоди, ніж користі. Ось чому дуже важливо точно дотримуватися побажань тренера, виконуючи підібрані комплекси».

Редактор cosmo. jw.org uk Аліна Краснова про відчуття від перших занять:

«На початковому етапі (у моєму випадку два місяці) я постійно стикалася з болями, тому будьте готовими до цього. Щоразу доводиться «качати» різні групи м'язів, і відчувати біль ви будете в різних частинах тіла. Через 30 днів у мене почали нити м'язи кінцівок, а сильна напруга навіть спровокувала судоми. Всім спортсменам-початківцям я бажаю берегти суглоби, вживаючи желатин і риб'ячий жир, а також використовуючи відповідне екіпірування». Радимо купити наколінники для кросфіту в Києві у нашому інтернет магазині, що дозволяють м'яко «втягнутися» у складну систему фізичної підготовки, залишаючись у добрій формі.

Поради для новачків від інструктора Potomas CrossFit Джона Матзнера

1. Починайте свій день із калорійного сніданку з високим вмістом білків.

Перед тим як освоїти палео-дієту (дієта кам'яної доби), яку практикують досвідчені спортсмени, зупиніться на зональній дієті (система збалансованого харчування, заснована на ідеальному співвідношенні жирів, білків та вуглеводів для кожного прийому їжі). Вона дозволить досягти зниження ваги та підвищити фізичну активність без шкоди для здоров'я;

2. Цінуйте гідно гантелі, які будуть для вас найбільш значущим обладнанням в перші два роки;

3. Чим коротше заняття, тим довше має бути розминка;

4. Підвищити ефективність вправ допоможе ходьба з навантаженнями при опущених руках;

5. Багато бігати потрібно лише тим, хто почувається поганим спринтером;

6. Беріть канікули на кожний четвертий тиждень тренувань. Сім днів достатньо, щоби повністю відновитися. Бажаючим можна піти в тренажерний зал і навантажувати себе в легкому режимі, уникаючи сильних напружень;

7. Віддавайте перевагу підходам, які надихають вас і мотивують до майбутніх занять. Слабкі сторони можна буде підтягнути трохи згодом.

Універсальна порада для всіх бажаючих оволодіти системою кросфіт, полягає в наявності досвідченого тренера, сильного бажання та великої сили волі. Також кожен може уберегти себе від травм, використовуючи наколінники для кросфіту від перевіреного бренду Rehband.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.