Эндопротезирование колена что это?

Ендопротезування коліна що це?

Суглоби нижніх кінцівок постійно зіштовхуюсяється з великим навантаженням, утримуючи вагу людського тіла, а наколінники при артрозі купити Київ високої якості допоможуть розвантажити суглобові частини коліна, стабілізаторвідчувається рух. Внаслідок безперервної роботи колінного апарату часто розвивається безліч захворювань, які не піддаються лікуванню. жодними препаратами. Саме тоді медики рекомендують відновити колишні функції ноги за допомогою ендопротезування, а пацієнти подумки запитують: чи варто погоджуватися на операцію? Невже немає інших способів зберегти дієздатність?

Які існують ризики при імплантації в коліно?

Серед знаменитих європейських ортопедів поширений вислів про те, що заміна природних частин коліна на штучні елементи рівнозначна їх внутрішній ампутації. Після складної операції вести активний спосіб життя неможливо, а тим, хто стоїть перед вибором необхідно враховувати наступне:

* У більшості хворих після ендопротезування різко обмежується функція згинання/розгинання;

* Процедура по встановленню конструкцій, що вживлюються, передбачає видалення кісткової тканини, що не підлягає відновленню;

* Ніхто не застрахований від післяопераційних ускладнень у вигляді тромбозів та тромбоемболії.

Підготовка до тотального протезування

Буває так, що хірургічне втручання щодо заміни пошкоджених суглобових поверхонь — це єдиний спосіб позбутися болю та повернутися до колишнього життя. Тоді потрібно погоджуватися на вмовляння лікарів, проте перш ніж лягати під ніж хірурга, необхідно підготувати суглоби до стресу за допомогою фізичних вправ. А виконати роль стабілізатора при навантаженнях, вам зможуть відповідні види наколінник Rehband.

Обов'язкова реабілітація після оперативного втручання

Метод сучасної кінезітерапії (лікування спеціально підібраними рухами) дозволяє пацієнтам повністю відновитися та повернутися до нормального способу життя.

Професор Бубновський у своїй книзі пропонує унікальну методику, застосовуючи яку пацієнт будь-якого віку зможе прожити із «залізкою» в коліні скільки захоче. Є тільки одна умова — це суворе виконання вказівок та повна відмова від отруйних пігулок та хондропротекторів. Нове життя почнеться у будь-якої людини, яка зможе прибрати страх перед рухом, і усвідомлює, що чарівної пігулки не існує. Потрібні терпіння та власні зусилля, а медичні ортопедичні наколінники з Німеччини, стануть вашими помічниками у боротьбі за здорові суглоби

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.