Гравіювання

Гравіювання є дуже відповідальною процедурою, адже будь-яка помилка може призвести до браку гаманця, тому була створена ця сторінка, щоб ми з вами краще розуміли один одного і не робили помилок. Вся потрібна інформація нижче 🙂

Гравіювання виконується за допомогою лазерного гравера. Можливе нанесення будь-якого тексту, а також контурної картинки. Текстове гравіювання робимо в подарунок до будь-якого виробу, ціна гравіювання однієї картинки – 100 грн.

Для замовлення текстового гравіювання вам потрібно вказати такі дані:

  1. Текст
  2. Назва шрифта
  3. Місце розміщення на виробі

Шрифт можна обрати на даному сайті – Шрифти онлайн
Там ви можете ввести свій текст та відразу бачити його в різних шрифтах, нам потрібно написати повну назву шрифта, який ви обрали.

Розміщення можливе на будь-якій частині виробу, за невеликими виключеннями. Ви можете написати пояснення до розміщення гравіювання (наприклад: на лицевій частині в правому нижньому кутку) або скинути скріншот з фото гаманця та поміченим місцем для гравіювання.

Приклад написання даних для текстового гравіювання:

  1. Коваль В. В.
  2. AmadeusAP
  3. На відділі для карт зліва

Нижче представлені популярні шрифти для гравіювання, вибираючи один з них, ви можете вказати менеджеру його номер замість назви.

Популярні шрифти для гравіювання:

Для замовлення гравіювання картинки вам потрібно вказати такі дані:

  1. Контурна картинка в форматі jpeg або png
  2. Місце розміщення на виробі

Для гравіювання підходять тільки контурні картинки, без відтінків (приклад нижче). Подивитись ідеї для гравіювання ви можете в закріплених історіях в нашому інстаграм. Якщо вам потрібно знайти свою унікальну картинку, тоді введіть в пошуку Google свій запит + “контурна картинка”, наприклад: “знак зодіаку діва контурна картинка”. Також ви можете написати менеджеру яку картинку вам потрібно і ми допоможемо вам її знайти. Після узгодження гравіювання менеджер зробить для вас його макет на гаманці.

Приклади підходящих для гравіювання картинок: