Самые частые травмы в баскетболе

Найчастіші травми у баскетболі

Найчастіші травми у баскетболі

До одним з важливих якостей баскетболіста відноситься швидка реакція на мінливу обстановку в грі, але якщо трапилася травма — спортсмен, який володіє такою здатністю, вже не зможе собі допомогти. Буде дуже корисно мати уявлення про види пошкоджень, щоб знати, як заздалегідь попередити неприємні моменти. Наприклад, ідея наколінники для баскетболу купити в Україні відповідної моделі, вбереже як професіоналів, так і любителів закинути м'яч у кошик від різних травм колінного суглоба.

Падіння і зіткнення - ризики різного роду ударів

При ударі будь-якої частини тіла варто уважно оглянути пошкоджену ділянку, щоб зрозуміти, чи варто звертатися за допомогою до фахівця. Сильні забиті місця голови, живота і шиї, означають що потрібно в обов'язковому порядку пройти огляд медика. Якщо справа стосується колінної чашки, то використовуючи спортивний супорт купити перевіреної марки, ви набагато пом'якшите наслідки удару.

Чому часто травмуються коліна?

Під час баскетбольних матчів гравці стикаються з сильними прискореннями, що чергуються з моментальними змінами напрямку та швидкими стрибками. Активна гра з противником створює мега-навантаження на колінний апарат, роблячи його вразливим для мікротравм та тяжких ушкоджень, які здатні надовго вивести з ладу будь-якого спортсмена. Так, знаменитий захисник клубу "Вашингтон Візардз" Джонн Уолл, нещодавно змушений був залишити команду на кілька місяців через травмування коліна. Також він не взяв участь у найцікавішому матчі зірок Баскетбольної Ліги у Лос-Анджелесі.

Якщо спортивний наколінник купити Київ Рехбанд, ви надасте захист своїм колінам, що гарантує успіх при відповідальних змаганнях.

Кисті рук та лікті також у зоні ризику

Тут лідирують вивихи при невдалому прийнятті передачі або неправильної техніки ведення м'яча, а також розтягнення зв'язок кистьової зони. Основними ознаками розтягувань є:

* Больові відчуття, що виникають при рухах і вщухають у стані спокою;

* Набряклість м'яких тканин та утворення гематоми;

* Обмеження рухливості кисті та пальців.

Лікування розтягувань полягає у позбавленні від навантаження та надання пошкодженої частини спокою. Потім рекомендують прикласти холодний компрес, а при сильних болях приймати знеболювальні препарати.

Бандаж для фіксації променево-зап'ясткового суглоба - доречний захід профілактики

Для якісної фіксації кистьового суглоба можна використовувати спеціальні ортопедичні конструкції марки Rehband. Пропоновані фіксатори зап'ястя у вигляді бандажів та напульсників виконують кілька функцій одночасно: допомагають точніше координувати енергію удару на м'яч, надають додатковий комфорт під час занять, а також оберігають від різних травм.

Якісні спортивні супорти з Німеччини, вже стали для багатьох баскетболістів невід'ємною частиною екіпірування, яке ви зможете легко підібрати у нашому магазині.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.