Стоит ли применять лечение золотом при ревматоидном артрите?

Чи варто застосовувати лікування золотом при ревматоїдному артриті?

Прийом солей золота з лікувальною метою почали практикувати понад 70 років тому, проте з появою інших засобів методика незаслужено відійшла на другий план. Найбільш доречним подібний препарат буде для тих пацієнтів, у яких захворювання швидко прогресує, спричиняючи сильні болі. Якщо ніякі способи не принесли полегшення, вам безперечно варто випробувати цей варіант. Якщо ж у вас діагностували ранню стадію патології коліна, варто купити наколінники при артрозі Київ з Німеччини 🇩🇪, які будуть тримати суглоби в теплі

Наскільки ефективна ауротерапія?

Статистичні дані говорять про добрі результати при лікуванні хронічних артритів у 75% пацієнтів. Однак перші поліпшення слід очікувати лише за кілька місяців, а стійкий ефект лише за рік. Курс прийому закінчують, коли прийняті внутрішньо солі золота становитимуть 1 грам. Кожен пацієнт повинен вибрати відповідний препарат сучасної базисної терапії з огляду на особливості свого організму. Ми ж, із задоволенням підберемо для вас ортопедичні коліна при артрозі ціна на які виправдає їх високу якість.

Про плюси «золотої» терапії

* Можна приймати при супутніх патологіях, включаючи онкологію;

* Протистоїть поширенню в організмі грибків та бактерій;

* Гальмує розвиток дитячих артритів без наслідків;

* Рекомендовано хворим з тяжкими ускладненнями;

* Уповільнюється утворення узур та кіст у суглобах;

* Поліпшується загальний стан кісткової тканини.

Разом з ін'єкціями препаратів золота, доречно застосовувати наколінники при ревматоїдному артриті Rehband, що покращують кровопостачання та полегшують больовий синдром.

Зворотній бік медалі"

Ауротерапія часто приносить ускладнення, і першому місці стоїть дерматит. На шкірі спостерігаються бульбашки рожевого кольору з рідиною, які сильно сверблять. У більшості випадків неприємні симптоми зникають після відміни призначених капсул через тиждень, але були винятки, коли висип завдавав незручностей кілька місяців поспіль.

Також хворі стикаються із запальними процесами на слизовій оболонці очей, глотки, рота та кишечника. Іноді з'являється неінфекційний гепатит, і тіло пацієнта стає жовтим.

Але найгрізнішим ефектом вважається «золота нефропатія», що супроводжується сильним запальним процесом у нирках, які можуть будь-якої миті відмовити. Саме тому перед прийомом солей золота необхідно звернути увагу на наявність в аналізах сечі білка та кров'яних тілець.

Back to blog

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.